Новини Софт 16.05.2024 о 12:32 comment views icon

Відпочинь, Siri. Apple додасть в iOS 18 голосове керування без виклику асистента

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Відпочинь, Siri. Apple додасть в iOS 18 голосове керування без виклику асистента

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Apple анонсувала нову голосову фунцію в iOS 18 — Vocal Shortcuts, яка дозволить керувати смартфоном за допомогою фраз, без необхідності заклику до «Siri».

«За допомогою голосу користувачі iPhone і iPad можуть задавати власні фрази, щоб запускати дії та виконувати складні завдання», — йдеться в прессрелізі.

Голосові дії можна налаштувати, наприклад, для ввімкнення режиму «Не турбувати», режиму низького енергоспоживання або перемикання подібних системних налаштувань.

 Відпочинь, Siri. Apple додасть в iOS 18 керування голосом без виклику асистента

Серед інших анонсованих функцій доступності — Eye Tracking для відстеження очей на базі штучного інтелекту, яка перетворює фронтальну камеру на пристрій для калібрування сканування та відстеження рухів обличчя, дозволяючи користувачу керувати пристроєм.

Інша нова пропозиція Music Haptics дозволяє людям з глухотою або слабочуючим користувачам відчувати музику на своєму пристрої дотиком через ритми і вібрації. Наразі ця функція буде доступна лише в каталозі пісень Apple Music, однак її випустять як API для розробників, щоб опція працювала й в інших програмах.

Тим часом опція Vehicle Motion Cues може позбавити вас від нудоти під час перегляду екрана iPhone або iPad у транспортному засобі, що рухається:

Онлайн-курс "Створення особистого бренду" від Skvot.
Прокачайте особистий бренд для підсилення власного бізнесу, підвищення продажів та впізнаваність на ринку.
Дізнатись більше про програму курсу і досвід лектора

«Анімовані крапки по краях екрана представляють зміни в русі автомобіля, щоб допомогти зменшити сенсорний конфлікт, не заважаючи основному вмісту. Використовуючи датчики, вбудовані в iPhone та iPad, Vehicle Motion Cues розпізнає, коли користувач перебуває в транспортному засобі, що рухається, і реагує відповідно. Цю функцію можна налаштувати на автоматичне відображення на iPhone або її можна вмикати та вимикати в Центрі керування».

Очікується, що Apple представить iOS 18 на конференції розробників WWDC 10 червня, а саме оновлення надійде пізніше у 2024 році.

Помилка Apple iOS 17.5 відновлює нюдси, видалені з iPhone багато років тому

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: