Новини Авто 28.02.2023 о 17:51 comment views icon

Xiaomi зареєструвала торгову марку Modena — для свого першого автомобіля, який має вийти у 2024 році

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Xiaomi зареєструвала торгову марку Modena разом із деякими варіаціями кодової назви. В описі до заявки зазначено, що марка використовуватиметься для транспортних засобів. 

Раніше ходили чутки, що перше авто Xiaomi Modena випускатиметься у двох версіях (причому перша позиціюватиметься як конкурент Tesla Model 3), а у 2025 році вийде другий серійний автомобіль виробника під назвою Lemans.

Над Modena інтенсивно працюють понад 2300 співробітників R&D Xiaomi. Очікується, що автомобіль надійде в масове виробництво у 2024 році. 

У вересні 2022 року генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь оголосив, що перший тестовий автомобіль Xiaomi зійшов з конвеєра згідно з графіком, а зимові випробування заплановано на грудень. Пізніше у мережі з’явились фото, на яких, ймовірно, зображена майбутня  Modena.

Фото: cnevpost
Ймовірно, це фото першої моделі Xiaomi Modena під час дорожніх випробувань. Зображення: cnevpost

У березні 2021 року рада директорів китайського виробника електротехніки Xiaomi схвалила вихід на автомобільний ринок, а у вересні компанія повідомила про реєстрацію дочірнього підприємства Xiaomi EV Company Limited зі статутним капіталом $10 млрд юанів ($1,55 млрд). 

Xiaomi планує запустити завод з виробництва автомобілів, який розташується в місті Ічжуан, на південний схід від Пекіна, який буде побудований у два етапи — спочатку лінія на 150 тис., а потім його потужність буде розширена до 300 тис. одиниць. Неподалік заводу Xiaomi також побудує штаб-квартиру, офіси та приміщення для проведення досліджень для свого автомобільного підрозділу.

Онлайн курс з промт інжинірингу та ефективної роботи з ШІ від Powercode academy.
Курс-інтенсив для отримання навичок роботи з ChatGPT та іншими інструментами ШІ для професійних та особистих задач, котрі допоможуть як новачку, так і професіоналу.
Записатися на курс

Geely запускає Galaxy — нову лінійку електромобілів преміум-класу для конкуренції з Tesla та BYD

Джерело: gadgettendency


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: