Блоги

NieR Replicant, Outriders, MotoGP21 та інші: Топ 20 кращих нових ігор Steam у квітні 2021 року

NieR Replicant, Outriders, MotoGP21 та інші: Топ 20 кращих нових ігор Steam у квітні 2021 року

Сервіс Steam переглянув всі випущені в квітні поточного року ігри й оголосив 20 найліпших релізів місяця, визначених за прибутком, отриманим упродовж перших двох тижнів після їхнього випуску. Також були відзначені найпопулярніші безкоштовні ігри, визначені за кількістю унікальних гравців після їхнього випуску.

З кожним місяцем найліпших релізів гравці святкують випуск як новісіньких ігор, так і продовжень їхніх улюблених франшиз. Але у квітні можна було помітити ще один вид попиту з боку гравців — значну частку найліпших релізів склали перероблені версії ігрової класики. Приблизно третина ігор цього місяця — повністю перероблені чи переосмислені ігри, які були популярні серед гравців роками, а в деяких випадках і десятиліттями. Для тих, хто хоче заново зануритися у цю класику, доданий вміст, візуальні ефекти та підтримка сучасного обладнання перетворять ностальгійну подорож на справжнє задоволення. А гравцям, які вперше гратимуть у ці ігри, не потрібно діставати старі запилені консолі чи шукати на форумах патчі для сумісності.

Рольові ігри завжди були популярні в Steam, адже дозволяють гравцям керувати безліччю героїв у найрізноманітніших епічних історіях та іграх із різними дизайнами. Тому й не дивно, що майже половина найліпших релізів квітня багата на тематику та механіку рольових ігор. Від приголомшливої графіки та ефектів у OUTRIDERS і NieR Replicant ver.1.22474487139… до повторного проходження легких мандрівних ігор Legend of Keepers і Trials of Fire, у рольових іграх із квітневого списку знайдеться різноманітна механіка, тематика та історії для усіх, хто готовий до пригод. Цього місяця TaleSpire вивела тематику рольових ігор на новий рівень, створивши цифрову версію для настільної рольової гри, що протягом років надихала багатьох розробників.

Отже, Топ 20 кращих нових ігор Steam у квітні 2021 року виглядає наступним чином (у випадковому порядку):

А ось найпопулярніші безкоштовні ігри:

Рейтинги кращих новинок Steam за попередні місяці доступні в даному розділі.

Джерело: Steam


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: