Блоги
Почався літній розпродаж у Steam

Почався літній розпродаж у Steam

Почався літній розпродаж у Steam


За вікном неймовірна спека, а компанія Valve ще більше підігріває нашу планету. Готуйте ваші гаманці, адже сьогодні розпочався традиційний літній розпродаж Steam Summer Sale 2016. На даний момент це 12.845 (!) ігор, які можна придбати зі знижкою до 90%. Період дії акції – з 23 червня до 4 липня.

Найцікавіші знижки першого дня перелічені нижче, тож не пропустіть:

Як працює розпродаж

Хоча компанія Valve ніколи не оголошує дату розпродажу, ми завжди дізнаємось її заздалегідь. Цьогорічний літній розпродаж не став виключенням – анонімний розробник просто опублікував конфіденційну інформацію на reddit:

x4f1Bex

Формат розпродажу змінився за останні роки та став більш зручним для покупців. Раніше було два види знижок – звичайна (33%, 50% чи 75%) та миттєва flash deal (до 90%, але доступна протягом одного дня). Тому купувати гру було вигідніше під час миттєвої знижки. Інколи гра не потрапляла в список миттєвих знижок. Доводилось чекати останнього дня розпродажу, коли всі ігри виставлялися повторно зі звичайною знижкою.

Тепер під час розпродажу доступна єдина ціна протягом всього періоду. На головній сторінці магазину Steam будуть з’являтись рекомендовані знижки, але ціни на них змінюватись вже не будуть.

Крім знижок на традиційні ігри, вперше в історії Steam відбувається розпродаж ігор для пристроїв віртуальної реальності. А також обладнання від компанії Valve – Steam Controller та Steam Link. На жаль, набір віртуальної реальності HTC Vive під розпродаж не попав, тому далі продається «всього» за 900 євро.

Ну і традиційно, картки. Під час перегляду черги знахідок буде випадати до трьох карток в день. Їх можна продати на ринку і купити ще більше ігор! Або, з десятка різних, можна зібрати бейдж літнього розпродажу та підвищити рівень облікового запису Steam. На відміну від зимового, у літньому розпродажу не буде міні-гри типу Clicker Heroes або чогось подібного. Невже компанія натякає нам, що пора хоча би запустити придбані ігри?

Кілька порад від автора

b5386d420309a15e

 

  1. Купуйте гру у вигляді подарунку. Якщо ви не плануєте в неї грати, то її можна комусь подарувати. Або розпакувати подарунок пізніше і грати самому.
  2. Перевірте чи знижка на гру максимальна. Для цього існують сервіси Steam Prices та SteamDB. А для нашого регіону варто ще й глянути ціну у відомих посередників (їх рекламувати не буду).
  3. Користуйтесь списком побажань. Якщо на гру з’явиться знижка, вам на пошту прийде автоматично згенерований лист.
  4. Якщо ви купили гру помилково – не панікуйте! Будь-яку покупку можна повернути протягом двох тижнів при умові, що гра не була запущена більше двох годин.

А які ігри плануєте купити ви, дорогі читачі?


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: