Новости Софт 14.01.2022 в 18:37 comment views icon

Porsche анонсувала My Porsche — новий мобільний застосунок для керування всіма функціями автомобіля

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Український офіс Porsche анонсував вихід нового мобільного застосунку My Porsche, який об’єднає в собі функції кількох програм, які були випущені раніше, та стане центральним інтерфейсом взаємодії клієнтів з автомобілем і брендом.

Так, My Porsche виконуватиме функції застосунків My Porsche Essentials, Connect і Car Connect. Окрім того, у найближчі місяці до нього буде інтегровано додаткові застосунки, як-от Porsche Charging і Porsche — Good to know. Об’єднання усього спектру послуг та інформації в одному застосунку з сучасним інтерфейсом спростить їх використання для клієнтів.

Porsche анонсувала My Porsche — новий мобільний застосунок для керування всіма функціями автомобіля

Через додаток власник може дізнатися про стан автомобіля — рівень пального або заряду, актуальний пробіг, місце його розташування, статистику минулих поїздок — або налаштувати систему відстеження, блокувати й відмикати Porsche, керувати системою кондиціювання тощо.

Повний список функцій та можливостей My Porsche

 • інформування про стан автомобіля — поточний рівень рідин або заряду, актуальний пробіг, місце розташування автомобіля, статистика минулих поїздок або налаштування системи відстеження VTS;
 • push-сповіщення щодо перевищення дозволеної швидкості;
 • блокування та розблокування замків;
 • керування системою кондиціювання і допоміжним обігрівом в авто з акумуляторним живленням;
 • доступ до цифрових посібників з експлуатації та допоміжних відеороликів.

Також My Porsche інтегрує облікові записи потокових провайдерів та календарів з відповідними додатками в автомобілі. Це також спрощує навігацію завдяки синхронізації пунктів призначення і пунктів сервісу між смартфоном і системою Porsche Communication Management (PCM).

Сумісність та доступність

Застосунок My Porsche сумісний з авто Porsche, починаючи з 2016 модельного року. Функції, що забезпечують доступ до автомобіля, доступні для усіх сучасних моделей, а також для попередніх поколінь:

 • Porsche 718 Boxster, 718 Cayman (з 2016 модельного року)
 • Porsche 911 (з 2016 модельного року)
 • Porsche Panamera (з 2016 модельного року)
 • Porsche Macan (з 2016 модельного року)
 • Porsche Cayenne (з 2016 модельного року)
 • Porsche Taycan

My Porsche доступний у 47 країнах (на жаль, України у списку поки немає) та з 25 мовами. Його можна безплатно завантажити з Apple App Store і Google Play Store. Водночас обсяг функцій може варіюватися залежно від моделі, модельного року і регіону.

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: