Дописи 04.07.2023 о 11:01 comment views icon

Відкрийте нові горизонти геймінгу з функцією Steam Link на домашньому телевізорі з Android TV

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/b934f7ea-d6af-4f04-8778-906c61ae696d-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/b934f7ea-d6af-4f04-8778-906c61ae696d-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/b934f7ea-d6af-4f04-8778-906c61ae696d-150x150.jpg

Дмитро

автор

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Візьми участь у конкурсі та виграй ігровий ПК від
Відкрийте нові горизонти геймінгу з функцією Steam Link на домашньому телевізорі з Android TV

 

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Стрімінг ігор стає все більш популярним серед геймерів усього світу. Завдяки постійному розвитку технологій, ми тепер можемо насолоджуватися улюбленими відеоіграми на різних пристроях, включаючи смартфони, планшети та навіть телевізори. Одним з найцікавіших способів стрімінгу ігор є використання функції Steam Link на домашньому телевізорі з Android TV. У цій статті ми розглянемо, як ця функція може перетворити ваш телевізор на центр розваг і поговоримо про переваги використання Steam Link.

Підключення та налаштування:

Перш ніж розпочати стрімінг ігор зі свого ПК на телевізор з Android TV, вам потрібно здійснити кілька кроків. Почніть зі встановлення додатка Steam Link з Google Play Store на своєму телевізорі. Після встановлення запустіть програму та підключіть свій телевізор до того ж самого мережевого роутера, до якого підключений ваш комп’ютер.

На вашому комп’ютері відкрийте програму Steam і перейдіть до вкладки “Steam” у верхньому меню. Виберіть “Налаштування” та перейдіть до розділу “Remote Play”. Активуйте пункт “Увімкнути Remote Play”. За допомогою цієї опції ви зможете налаштувати параметри стрімінгу, такі як роздільна здатність, кадрова частота та якість зображення.

Після налаштування програми на телевізорі та комп’ютері ви зможете побачити вкладку “Комп’ютер” у додатку Steam Link на телевізорі. Натисніть на неї, а потім оберіть свій комп’ютер для підключення.

Переваги використання Steam Link:

  1. Зручність: Використання функції Steam Link дозволяє геймерам насолоджуватися своїми улюбленими іграми на великому екрані телевізора з Android TV, не потребуючи додаткових пристроїв або кабелів. Все, що вам потрібно, — це комп’ютер з встановленою програмою Steam та підключений до мережі.
  2. Висока якість зображення: Steam Link пропонує різні налаштування якості зображення, включаючи роздільну здатність та кадрову частоту. Ви можете налаштувати ці параметри залежно від можливостей вашого домашнього мережевого з’єднання, щоб забезпечити оптимальну графіку.
  3. Зручне керування: Steam Link підтримує використання геймпада, клавіатури та миші для керування іграми. Ви можете використовувати будь-які зручні для вас пристрої, щоб насолоджуватися геймплеєм на телевізорі.
  4. Мобільність: Ви можете використовувати функцію Steam Link на декількох телевізорах з Android TV у різних кімнатах вашого будинку. Це дає вам можливість переносити свої ігри з одного приміщення в інше, не обмежуючись місцем.

Висновок:

Курс С++ для GameDevData analyst.
Комплексний курс, який навчить кодити на C++ з нуля, отримай необхідні навички щоб заволодіти затребуваною мовою програмування.
Дізнатись про курс

Функція Steam Link на домашньому телевізорі з Android TV – це потужний інструмент, що дозволяє геймерам насолоджуватися улюбленими іграми на великому екрані без зайвих зусиль. Ви зможете відкрити нові горизонти геймінгу та насолоджуватися іграми зі Steam бібліотеки безпосередньо на своєму телевізорі. За допомогою налаштувань, зручного керування та високої якості зображення ви отримаєте незабутні враження від гри. Отже, не сумнівайтеся, спробуйте функцію Steam Link і розкрийте світ ігор на вашому домашньому телевізорі з Android TV.

Вигляд на ПК:

Відкрийте нові горизонти геймінгу з функцією Steam Link на домашньому телевізорі з Android TV

 

Виграй ігровий ПК від
Відкрийте нові горизонти геймінгу з функцією Steam Link на домашньому телевізорі з Android TV

 

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: