Новини IT-бізнес 28.02.2025 о 09:50 comment views icon

Meta звільнила 20 співробітників за злив інформації в ЗМІ — і обіцяє скоротити «ще більше» шпигунів

author avatar

Катерина Даньшина

Авторка новин

Meta звільнила 20 співробітників за злив інформації в ЗМІ — і обіцяє скоротити «ще більше» шпигунів
Цифровий аватар Марка Цукерберга / Meta

У четвер Meta оголосила про звільнення 20 працівників — нібито за розголошення конфіденційної внутрішньої інформації, журналістам зокрема.

«Ми повідомляємо співробітникам, коли вони приєднуються до компанії, і періодично нагадуємо, що витік внутрішньої інформації суперечить нашій політиці, незалежно від наміру», — сказав представник Meta, підтверджуючи новину про звільнення, вперше опубліковану The Verge. «Нещодавно ми провели розслідування, в результаті якого близько 20 співробітників було звільнено за розголошення конфіденційної інформації за межами компанії».

Представник компанії додав, що зусилля з пошуку «шпигунів» продовжаться, тож найближчим часом очікується «ще більше звільнень».

«Ми сприймаємо це серйозно і продовжуватимемо вживати заходів, коли виявимо витоки».

Звільнення були проведені на тлі нещодавньої серії статей про Meta, пов’язаних зокрема зі зміною внутрішньої політики щодо «застарілих» програм різноманітності, зумовлених «зміною політичного ландшафту». Нагадаємо, що раніше Meta залучила республіканця Джоела Каплана на посаду головного спеціаліста з глобальних справ та президента UFC (і головного союзника Трампа) Дейну Вайта до складу правління. Сам Цукерберг також був одним зі спонсорів інавгурації новообраного президента США, і був присутнім на заході поряд з Ілоном Маском та Джеффом Безосом.

Зі слів The Verge, згодом під час однієї з робочих зустрічей Цукерберг сказав співробітникам, що більше не надаватиме їм інформацію, оскільки все, що він каже «витікає» і «це відстій». Він також попередив їх готуватись до року, в якому Meta стане «продуктивним партнером Білого дому».

Ці незначні звільнення також відбуваються на тлі масштабних скорочень 4000 «неефективних» працівників і підвищення бонусів для босів на 200%.

Meta підвищила бонуси для босів на 200% — на тлі звільнень 4000 «неефективних» працівників


Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: