Новини Пристрої 02.06.2022 о 16:50

Microsoft анонсувала райдужний контролер Xbox Pride на підтримку ЛГБТКІА+ 🏳️‍🌈

Вадим Карпусь

Автор новин

Microsoft повідомила про доступність нового варіанта дизайну для контролерів Xbox, який можна замовити в рамках програми Xbox Design Lab.

Контролер виконаний у тематиці Pride та містить 34 прапори спільноти ЛГБТКІА+ (осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації). Прапори переплетені між собою, щоб «відзначати нюанси, складність, інтерсекційність та силу багатьох спільнот ЛГБТКІА+». Також контролер має інші елементи, що настроюються, які можна індивідуально сформувати в унікальний дизайн через сервіс Xbox Design Lab. Також доступна можливість гравіювання.

Перший контролер Xbox із тематикою Pride з’явився у 2021 році, але він так і не вийшов у вільний продаж, а дизайн був обмежений. Новий контролер запускається через Xbox Design Lab для публічної покупки та пропонує можливості додаткового індивідуального налаштування дизайну.

Новий дизайн контролера в стилістиці ЛГБТКІА+ присвячений запланованому Microsoft святкуванню Pride. Онлайн замовлення на такий контролер можна буде оформити через Xbox Design Lab, починаючи з 9 червня.

Microsoft вернула программу Xbox Design Lab, которая позволяет создавать индивидуальные контроллеры Xbox Series X

Джерело: windowscentral


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: