Новини

NVIDIA відключила захист від майнінгу LHR на відеокартах GeForce RTX 3000 в оновленні драйверу — та кому це тепер потрібно?

NVIDIA відключила захист від майнінгу LHR на відеокартах GeForce RTX 3000 в оновленні драйверу — та кому це тепер потрібно?

Останні версії драйверів NVIDIA для операційних систем Microsoft Windows та Linux відключають технологію обмеження хешрейту майнінгу LHR (Lite Hash Rate) та знову активують потенціал майнінгу відеокарт GeForce RTX 3000 серії LHR. Однак тепер, коли Ethereum – найпопулярніша криптовалюта для майнінгу на графічних процесорах – перейшла на модель Proof-of-Stake, не схоже, що майнінг на відеокартах повернеться.

За словами користувача Reddit Timbers007, нещодавно випущений драйвер NVIDIA для Windows версії 522.25 і драйвер Linux версії 520.56.06 більше не активують технологію LHR при використанні програмного забезпечення для майнінгу. В результаті всі карти NVIDIA GeForce RTX 3000 з LHR мають нормальну швидкість хешування.

Щоб знизити попит на свої відеокарти серії GeForce RTX 3000 з боку майнерів Ethereum, у травні 2021 NVIDIA представила свої продукти серії LHR зі зниженим хешрейтом.

NVIDIA RTX LHR

Інші криптовалюти та алгоритми все ще підтримують майнінг на відеокартах, але питання викликає його доцільність. Альткоїни також різко впали в ціні останнім часом, а приплив майнерів з Ethereum збільшив складність знаходження їхніх блоків. Теоретично можливість майнити на відеокартах залишається, але зараз вона не має економічно вигідного практичного застосування.

Джерело: Tom`s Hardware


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: