Новини

Втрати Apple від припинення продажів iPhone у росії становитимуть близько $3 млн на день

Втрати Apple від припинення продажів iPhone у росії становитимуть близько $3 млн на день

Компанія Apple, як і низка інших технологічних компаній, припинила продаж своїх продуктів до росії, яка підло напала на Україну. І хоча на росію не припадає значна частка доходів від продуктів Apple, цей бойкот вплине на бізнес компанії.

На долю Apple припадає близько 15% продажів смартфонів у росії, що відповідає третьому місцю на місцевому ринку. Samsung займає передову позицію з часткою ринку 34%, на другому місці розташувалася компанія Xiaomi з показником 26%.

У 2021 році обсяг продажів смартфонів у росії в грошовому вираженні склав близько $7,6 млрд. Таким чином, можна припустити, що в результаті припинення продажів своїх продуктів у росії компанія Apple може втратити близько $1,14 млрд на рік або близько $3 млн щодня.

Втрачена вигода може бути вищою, враховуючи, що загальний дохід від продажів смартфонів у росії неухильно зростає в останні кілька років. Станом на 2020 рік виручка склала $5,93 млрд, а у 2019 році – $5,2 млрд. Загалом з 2014 до 2021 року цей показник зріс майже на 200%.

Курс
Full Stack вечірній
Отримуйте завдання від фахівців, що практикують, і вчіться у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack вечірній

Зазначимо, компанія Samsung також припиняє продажі своїх пристроїв у росії. Це відкриває вікно можливостей для китайських брендів, які поки не заявили про вихід із росії. Однак такі компанії можуть постраждати від будь-яких наступних санкцій, які заборонять ведення бізнесу в країні-агресорі з використанням американських технологій.

Джерело: burga


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: