Новини Кіно 13.04.2023 о 14:09

«Континенталь» – приквел до «Джона Віка» розповість про події в однойменному готелі у 1970-х роках

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

«Континенталь» – приквел до «Джона Віка» розповість про події в однойменному готелі у 1970-х роках

Шанувальників фільмів про найманого вбивцю Джона Віка незабаром порадує вихід нового серіалу «Континенталь» / The Continental (повна назва – The Continental: From the World of John Wick). Він є приквелом до кіносерії «Джон Вік». Автори вже підготували та показали тизер-трейлер серіалу.

Курс
GAME DESIGN
Дізнайтесь все про розробку ігор. Ставайте справжнім геймдевелопером!
Вивчити курс
gamepad

«Континенталь» – приквел к «Джону Уику» расскажет о событиях в одноимённом отеле в 1970-хгодах

Дія мінісеріалу «Континенталь» відбувається у 1970-х роках у Нью-Йорку та розкриває історію однойменного готелю, який відіграє велику роль у світі Віка. Серіал розповість про молодого Уїнстона Скотта (якого грає Колін Вуделл). Його «затягли до пекельного пейзажу Нью-Йорка 1970-х, щоб зіштовхнути з минулим, яке, як він думав, залишилося позаду. Вінстон прокладає смертельний шлях через таємничий підземний світ готелю, де він зрештою займе свій майбутній трон».

У продемонстрованому тизері слабо розкривається сюжет і персонажі, зате надміру демонструється різна зброя.

«Континенталь» позиціюється як серіал із трьох частин. Його трансляція у стрімінговому сервісі Peacock запланована на вересень. Зазначимо, крім цього мінісеріалу на світ Джона Віка чекає ще одне поповнення – фільм під назвою «Балерина» з Анною де Армас у головній ролі має вийти у кінотеатрах наступного року.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: