Новини Ігри 26.05.2023 о 12:34

Не тільки українська локалізація Alan Wake 2 — Remedy також переклала українською офіційний сайт гри

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Не тільки українська локалізація Alan Wake 2 — Remedy також переклала українською офіційний сайт гри

Вчора під час проведення заходу Sony PlayStation Showcase студія Remedy Entertainment анонсувала гру Alan Wake 2 та продемонструвала відповідний трейлер. Гра буде розповсюджуватись на платформах PlayStation 5, Xbox Series X|S й ПК та отримає українську локалізацію у вигляді субтитрів та інтерфейсу.

Курс
СТРАТЕГІЧНИЙ МАРКЕТИНГ
Дізнайтесь на курсі про ефективні стратегії продажів та реклами. Та займайте лідируючі позиції на ринку!
Дізнатись про програму навчання
boat

Не тільки українська локалізація Alan Wake 2 — Remedy також переклала українською офіційний сайт гри

Окрім локалізації гри автори Alan Wake 2 переклали українською мовою ще й офіційний сайт. Він містить опис гри, опис головних персонажів та локацій, повідомлення розробників та відповіді на часті питання. Матеріал досить якісно викладений українською.

Alan Wake 2 – це продовження оригінальної гри, що вийшла у 2010 році. Хоча це сиквел, розробники кажуть, що гра є самостійною й не вимагає попереднього проходження оригіналу або Control. Проте ті, хто вже знайомий із всесвітом Alan Wake, знайдуть безліч відсилань у перебігу гри.

Alan Wake 2 створена в жанрі survival horror та пропонує вигляд від третьої особи. За сюжетом, через 13 років після зникнення автора бестселерів Алана Уейка в містечку Брайт-Фоллс відбувається низка ритуальних вбивств. Агента ФБР Сагу Андерсон відправляють у Брайт-Фоллс для розслідування вбивств, де їй доведеться зіткнутися зі справжнім кошмаром і розібратися в надприродній історії жахів, написаних Вейком. У той самий час сам Уейк продовжує спроби вибратися з полону Пітьми. Гравцям доведеться зіграти за Алана Уейка та Сагу Андерсон у двох паралельних однокористувацьких історіях.

Слід додати, що продемонстрований на Sony PlayStation Showcase трейлер Alan Wake 2 був відтворений та записаний на PlayStation 5.

Курс ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ІНТЕР'ЄРУ 3D MAX
Піднімайте інтер'єр до нових висот з візуалізацією в 3D MAX!
Більше про курс

А на 8 червня під час проведення Summer Game Fest запланована демонстрація повноцінного геймплею Alan Wake 2.

Нагадаємо, вихід Alan Wake 2 запланований на 17 жовтня.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: