Новини WTF 24.05.2023 о 14:45 comment views icon

Бікіні-зірка Twitch запустила власний ШІ-чатбот – шанувальники можуть поспілкуватись з ним на «‎відверті теми», сплативши $1 за хвилину

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Бікіні-зірка Twitch запустила власний ШІ-чатбот – шанувальники можуть поспілкуватись з ним на «‎відверті теми», сплативши $1 за хвилину

Twitch-стримерка Кейтлін «Amouranth» Сірагуза, яка відома своїми бікіні-трансляціями з джакузі, пропонує шанувальникам сходити на побачення з її власним голосовим ШІ-чатботом у Telegram.

Бот був створений у співпраці з компанією Forever Voices і навчався на записах прямих трансляцій стримерки, відео на YouTube та інших записів – тож зможе відповісти на запити передплатників голосом самої Amouranth.

«Завдяки AI Amoranth шанувальники отримають миттєві голосові відповіді на будь-які актуальні запитання – незалежно від того, чи це звичайна цікавість, чи «глибоке бажання», ШІ-аналог Кейтлін зможе надати вам це», – йдеться в пресрелізі.

Amouranth має репутацію «‎гарячої» блогерки, яка вміє отримувати гроші – лише на OnlyFans вона заробила $27 млн. Тож не дивно, що й чатбот з’явиться саме у платному доступі – розмова з ним обійдеться в $1 за хвилину.

Звісно, що мало хто питатиме AI Amoranth про фільми чи книжки – та й в компанії Forever Voices стверджують, що розмови сексуального характеру дозволені.

Онлайн-курс "Лідогенерація у B2B" від Laba.
Де шукати нових клієнтів, щоб збільшити дохід компанії та які інструменти лідогенерації застосовувати? Розбираємо покроково та комплексно.
Дізнатись більше про курс

«Мені подобається ризикувати та розширювати межі. Перш за все, я надаю пріоритет моїм неймовірним глядачам. AI Amouranth створений, щоб задовольнити потреби кожного шанувальника та забезпечити незабутній та всеосяжний досвід», – каже блогерка.

Однак Amouranth була не першою, хто випробував нову технологію для власного заробітку. Раніше блогерка Snapchat Керін Мейджорі запустила подібний чатбот – з такими самими розцінками, але згодом заявила, що штучний інтелект «‎шахраював та говорив відверто сексуальні речі», тоді як передбачався лише «‎флірт і веселі розмови».

Засновник і генеральний директор Forever Voices Джон Меєр сказав Bloomberg, що існує запобіжний засіб, який дозволяє штучному інтелекту виявити, чи може хтось стати залежним від його використання або виявляє ознаки проблем з психічним здоров’ям, хоча й не поділився деталями про те, як він працює.

Джерело: Techspot


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: