Новини Софт 31.05.2022 о 11:06 comment views icon

Фонд Google відібрав перші 17 українських стартапів, які отримають гранти (до $100 тис.), кредити в Cloud та продуктову підтримку

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Ексзаступник головного редактора

Наприкінці березня Google започаткував спеціальний фонд на $5 млн для  підтримки українських стартапів в межах програми грантової підтримки Google for Startups Ukraine Support Fund, і ось зараз було оголошено першу когорту одержувачів грантів.

Відібрані стартапи, що базуються в Україні, отримають до 100 000 доларів США у бездольовому фінансуванні, а також програму менторської підтримки від Google, продуктову підтримку та кредити в Google Cloud.

Наразі Google відібрав перші 17 стартапів — загалом протягом 2022 року компанія планує виділить допомогу приблизно 50 компаніям, заснованим в Україні. Ось вони:

 • Almexoft: Low-code платформа для автоматизації бізнес-процесів та електронного документообігу.
 • CareTech Human: Повністю автоматизоване рішення plug-and-play для щоденних перевірок стану здоров’я та раннього виявлення захворювань.
 • Discoperi: Система відеоконтролю на основі штучного інтелекту, яка збирає дані про дорожній рух, щоб запобігти автомобільним аваріям і зробити дороги безпечнішими.
 • Dots Platform: Хмарна платформа для доставки їжі “все-в-одному”.
 • Elai.io: Платформа перетворення тексту у відео, яка дозволяє користувачам створювати з тексту відеоконтент із віртуальними доповідачами.
 • Effy.ai: Програмне забезпечення для управління персоналом, яке дає лідерам можливість створювати високопродуктивні команди.
 • Handy.ai: Внутрішня комунікаційна платформа, що пропонує співробітникам персонального віртуального помічника.
 • Lab24: Маркетплейс цифрових медичних лабораторій, що підключає клієнтів до доступних послуг.
 • Mindly: Платформа з надання психологічної допомоги онлайн, яка пропонує допомогу пацієнтам та автоматизацію клінічного адміністрування на основі штучного інтелекту.
 • PRAVOSUD: Платформа для аналізу судових спорів, що дозволяє юристам розробляти успішні юридичні стратегії.
 • pleso therapy: Платформа психічної допомоги, яка ефективно поєднує пацієнтів із психологами.
 • Private Tech Network: Платформа «венчурний капітал як послуга», керована штучним інтелектом, розроблена, щоб зробити збір коштів швидшим та ефективнішим.
 • Releaf Paper: Перший у світі виробник паперових виробів з опалого листя.
 • Respeecher: Високоякісна система клонування голосу (перетворення голосу) для авторів контенту.
 • Skyworker: Додаток для найму, що надає послуги з рекрутингу та підбору кадрів у сфері технологій.
 • VanOnGo: Платформа доставки споживачам на основі штучного інтелекту.
 • ZooZy: Універсальний мобільний додаток для догляду за домашніми тваринами, що впорядковує всі потреби вашого вихованця — їжу, поради щодо дресирування, охорону здоров’я та інші необхідні речі — на єдиній платформі.

Серед інших до нової грантової програми пройшов додаток з підтримки психічного здоров’я Mindly, який минулого року брав участь у програмі Google for Startups Accelerator: Europe. В інтерв’ю  Google CEO та співзасновник проєкту Дмитро Подолєв розповів, що зараз команда намагається допомогти зробити підтримку психічного здоров’я доступною для всіх українців у зоні бойових дій та за її межами.

За підтримки Google платформа Mindly планує вийти на ринок Польщі, де спостерігається величезне зростання кількості українців. Подолєв вважає Варшаву ключовим гравцем у допомозі економічному відновленню України і використовуватиме ресурси Фонду підтримки Google для стартапів для масштабування в Польщі, створення нових потоків доходу та надання віртуальної терапії якомога більшій кількості людей, які постраждали від кризи.

Стартапи відбираються на основі низки критеріїв та оцінки співбесіди; і засновані в Україні стартапи, які відповідають критеріям, можуть подавати заявки тут. На сайті Google for Startups Ukraine Support Fund є розділ FAQ, де можна знайти відповіді на всі основні запитання щодо ініціативи.

Курс Project Manager від Powercode academy.
Онлайн-курс Project Manager. З нуля за 3,5 місяці до нової позиції Без знання коду, англійської та стресу.
Зарееструватися

Google виділив $5 млн грантів для підтримки українських стартапів [Умови та критерії]

***

Україна завжди вирізнялася з-поміж інших сильною та активною екосистемою стартапів. З початку 2021 року 126 українських стартапів з приблизно 2000 змогли залучити венчурне фінансування.  Тож подібні ініціативи наразі критично необхідні, щоб досягти успіху та створити технології, які зараз потрібні нашій країні. Після перемоги країна почне стрімко відновлюватися, а стартапи та технологічні компанії стануть ключовими для відбудови української економіки, створення робочих місць та позитивного впливу на міста, які є їхніми домівками.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: