Новини Ігри 20.03.2023 о 14:53 comment views icon

Нестерпно довгі черги в Diablo IV: Blizzard обіцяє розібратися з проблемою до запуску відкритого бета-тесту гри (24-26 березня)

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Розділ Ігри виходить за підтримки?

Минулого вікенду Blizzard запустила ранній доступ до бета-версії гри Diablo IV. На жаль, все пройшло зовсім не ідеально. Багато гравців зіткнулися з тривалим очікуванням в черзі на вхід, яка могла тривати кілька годин. Але після 2-годинного очікування ігрова сесія могла перерватися буквально через 15 хвилин, що вимагало нового перебування в черзі очікування.

Після численних скарг гравців у соціальних мережах та офіційному форумі Diablo IV команда розробників розв’язала проблему з відключенням користувачів від серверів. Таким чином, ті, хто дочекався, змогли грати стабільніше. Але проблема із тривалим періодом очікування так і не зникла.

Команда сподівається вирішити її до наступних вихідних, коли заплановано запуск відкритого бета-тестування. Наступного вікенду будь-який охочий зможе випробувати бета-версію Diablo IV. На той час студія сподівається реалізувати точніший зворотний відлік для входу в гру, а також намагатиметься скоротити час очікування.

«Ми активно працюємо над проблемами цього вікенду», – заявили в Blizzard. «Щойно вони будуть вирішені, ми зможемо збільшити приплив гравців, а час очікування в черзі значно скоротиться».

Водночас Blizzard попросить користувачів залишатися в черзі на вхід, щоб не скидати таймер.

Онлайн-курс "AWS для початківців" від robot_dreams.
Навчіться працювати з cloud-native системами та побудуйте власний застосунок для зберігання даних у системі AWS.Досвід і фідбек від Fullstack Developer in Amazon.
Детальніше про курс

Запуск попереднього бета-тесту Diablo IV дозволив виявити деякі інші проблеми, на які скаржилися гравці. Наприклад, виявилася помилка, яка не дозволяла деяким гравцям приєднатися до партій. Команда вже працює над усуненням цих проблем.

Нагадаємо, вихід повноцінної гри Diablo IV заплановано на 6 червня 2023 року.

Джерело: Engadget

Розділ Ігри виходить за підтримки?

Компанія LG Home Entertainment є визнаним новатором в галузі телевізорів і аудіовідеосистем. LG пропонує покращений досвід домашніх розваг завдяки відзначеним нагородами OLED-телевізорам і телевізорам QNED LED на інноваційній платформі WebOS Smart TV. Прагнучи надати споживачам першокласний користувацький досвід, вся продукція LG для домашніх розваг розроблена з урахуванням екологічної стійкості, починаючи від виробництва і закінчуючи утилізацією.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: