Новини Пристрої 09.11.2023 о 10:26 comment views icon

«‎Смартфон без екрана» від Humane має інтеграцію з ШІ-моделями OpenAI та обійдеться у $699

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Ґаджет від експрацівників Apple, який дістав назву AI Pin, кріпиться на одяг та має проєктор, що транслює зображення на будь-яку поверхню.

Запуск продукту Humane, який просувають як ґаджет-асистент зі штучним інтелектом, запланований вже на сьогодні, але виток документів пристрою, з яким ознайомився сайт The Verge, вже надає доволі вичерпні дані.

Невеличкий квадратний пристрій за допомогою магніту кріпиться на одяг і має акумуляторну батарею. Час роботи невідомий, але він поставляється з двома «підсилювачами батареї».

Наомі Кемпбелл з прикріпленим на одязі AI Pin під час показу Coperni Paris Fashion Week
Наомі Кемпбелл з прикріпленим на одязі AI Pin під час показу Coperni Paris Fashion Week

AI Pin працює на базі процесора Qualcomm Snapdragon, використовує камеру та датчики руху для відстеження та запису середовища, має вбудований динамік і може підключатися до Bluetooth-навушників.

Пристрій Humane використовує лазерний проєктор, щоб транслювати зображення на будь-які поверхні (у попередній демонстрації для цього використовували долоню).

«‎Смартфон без екрана» від Humane має інтеграцію з ШІ-моделями OpenAI та обійдеться у $699

З AI Pin так само можна взаємодіяти за допомогою жестів, які зчитає камера, і він має «індикатор довіри», який світиться щоразу, коли камера, мікрофон чи інші датчики пристрою якимось чином записуватимуть дані.

Humane позиціює AI Pin як повністю автономний пристрій, а не аксесуар до смартфона. Він обійдеться у $699 та передбачає абонентську плату у $24/місяць за номер телефону та дані стільникового зв’язку на власній фірмовій службі бездротового зв’язку Humane, яка працює в мережі T-Mobile; хмарне сховище для фотографій і відео; та можливість робити необмежену кількість запитів до моделей ШІ від OpenAI.

Курс UI/UX для геймдеву.
під час навчання ви розробите проекти для портфоліо, що складається з 5 ключових аспектів UX/UI-дизайну, та отримаєш необхідні навички для професійного росту.
Більше про курс

Операційна система AI Pin називається Cosmos, і замість того, щоб працювати як набір програм, схоже, пропонує більш цілісну систему, яка може викликати різні ШІ та інші інструменти, коли вони вам потрібні. Це трохи нагадує систему плагінів ChatGPT, за допомогою якої можна додавати нові функції чи дані до роботи з чатботом.

AI Pin може писати повідомлення, подібні до вашого стилю, та створити резюме вмісту вашої поштової скриньки; перекладає аудіо іншими мовами та ідентифікує їжу, щоб надати поради щодо харчування. Він також підтримує стримінг музики Tidal, що включає «ді-джея зі штучним інтелектом», який підбирає музику на основі вашого плейлиста. Також є функції фото, орієнтовані на ШІ, але незрозуміло, що це означає.

Попри те, що Humane каже, що пристрій автономний, налаштувати його можна лише в окремому Humane.center — ймовірно, це вебсайт чи додаток до телефону.

Водночас Humane не єдина компанія, яка налаштована зайняти провідну позицію у галузі ШІ-ґаджетів: Rewind анонсувала гаджет зі схожими можливостями Rewind Pendant; Сем Альтман із Джоні Айвом створюють власний продукт з підтримкою штучного інтелекту; «розумні» окуляри з ШІ-помічниками також викликають цікавість завдяки MetaAmazon та іншим.

  • Humane була заснована Бетані Бонджорно та Імраном Чаудрі. Останній працював в Apple понад два десятиліття в команді дизайнерів, а його колега і дружина Бетані відповідала в компанії за розробку програмного забезпечення для iOS і Mac. Заявленою метою їхнього спільного стартапу було створення «технології, яка здається знайомою та людською», при цьому Humane виступає проти гарнітур та розумних окулярів за те, що вони «надто ізолюють».
  • Стартап нині залучив $230 мільйонів від інвесторів, серед яких Kindred Ventures, SK Networks, LG Technology Ventures, Microsoft, Volvo Cars Tech Fund, Tiger Global, Qualcomm Ventures, гендиректор OpenAI Сем Альтман та гендиректор Salesforce Марк Беніофф.
Завантаження коментарів...

Нові дописи

Дописи
Як ефективно керувати витратами на хмарну інфраструктуру
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/125790864-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/125790864-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/125790864-150x150.jpg

Андрій Михайленко

Colobridge GmbH, Chief Operating Officer

Дописи
«Кіновсесвіт Marvel» йде на дно… Це кінцева зупинка?!»
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg

Odysseus

Міфічний персонаж

Дописи
ОРРО AED Україна презентує навушники Enco Air3i: Нова версія неперевершеного звуку
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png

OPPO Ukraine

OPPO — світовий бренд смартпристроїв, який прагне до синергії естетики та інновацій.

Загрузити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: