Крипто Новини 19.04.2022 о 09:57 comment views icon

Sony, Nikon, Adobe та Intel розроблять спеціальні стандарти для боротьби з дипфейками на основі блокчейн-технології

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Тетяна Нечет

Автор новин

IT-компанії Adobe, Microsoft, Intel, Twitter, Sony, Nikon, BBC та SoftBank Group (належить Arm) створили альянс під назвою Coalition for Content Provenance and Authenticity (C2PA), який займеться розробкою системи підтвердження справжності фотографій та відеофайлів у рамках боротьби з діпфейками. Як повідомило видання Nikkei Asia, буде розроблено систему на основі блокчейн-технології, що дозволяє швидко перевіряти автентичність зображення на всіх етапах його існування завдяки збереженню даних про походження файлу після кожної його зміни.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Нещодавнє фейкове відео, що зображує президента України Володимира Зеленського, який закликає війська здатися, швидко поширилося соціальними мережами, перш ніж його викрили.

Coalition for Content Provenance and Authenticity звернеться до великої кількості платформ та соціальних мереж, таких як YouTube, щоб якнайбільше з них відповідали новим стандартам перевірки фейкового контенту.

Старі методи виявлення підробок вимагали ретельного порівняння із справжніми зображеннями. Хоча історію редагування та інші метадані можна зберегти, несанкціоноване втручання можливе за допомогою спеціального програмного забезпечення, що іноді нереально виявити.

С 1 января в Китае будет запрещено публиковать дипфейк-контент, не содержащий пометки, указывающей на его неправдивость

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: