Новини Софт 27.10.2023 о 16:26 comment views icon

«Threads — живий!‎» і оновився опитуваннями та GIF-файлами

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Застосунок для публічних текстових дописів від Meta отримує ще кілька функцій від свого конкурента X.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Відсьогодні в Threads доступні опитування та GIF-файли, а трохи раніше соцмережа отримала вебверсію, кнопку редагування, вподобайки, пошук, голосові повідомлення та хронологічну стрічку.

«Threads — живий!‎» і оновився опитуваннями та GIF-файлами

Здавалося, що про соцмережу, яка гучно про себе заявила на початку літа і побила рекорди з реєстрації, всі давним-давно забули, але ні. Днями гендиректор Meta Марк Цукерберг заявив, що задоволений темпами зростанням Threads і вважає, що сервіс має «‎хороші шанси» залучити мільярд користувачів протягом наступних кількох років (оптимістичні прогнози, з огляду на менш як 100 мільйонів щомісячно активних користувачів на цей час).

Опитування у Twitter, колись стали популярним способом для підвищення залученості користувачів, оскільки дали змогу людям висловити свою думку без необхідності писати коментар, чи зібрати думки спільноти у досить швидкий спосіб. До прикладу Ілон Маск, який заволодів соцмережею торік, досить часто використовував опитування, хоча й не завжди бачив те, що хотів — як-от в голосуванні за те, чи піти йому з посади гендиректора Twitter.

«Threads — живий!‎» і оновився опитуваннями та GIF-файлами

У Threads опитування матимуть термін придатності й триватимуть 24 години; також можна зробити їх обмеженими — лише для підписників і т.д.

GIF-файли тим часом залишаються популярними серед користувачів, на що Meta звернула увагу ще у 2020 році, коли придбала пошукову систему GIF Giphy за $400 мільйонів (зрештою компанія відмовилась від неї через антимонопольний наказ регулятора Великої Британії). Shutterstock перекупив сайт у рамках угоди, яка оцінила компанію всього в $53 мільйони. Не дивно, що Giphy підтримує нову опцію GIF у Threads.

Голова Instagram Адам Моссері заявляв, що Threads «не збирається поширювати новини», а є місцем для «розширення можливостей творців». Водночас журналісти нині шукають альтернативу X, який ускладнив життя видавцям видаленням заголовків із попереднього перегляду посилань.

Курс Англійської.
Вивчай англійську прямо зі свого смартфона за допомоги смарт-платформи.
Більше про курс

Пізніше Моссер написав, що Threads також додає у тестовому режимі підрахунок переглядів і закріплення дописів чи відповідей у профілі (функції, подібні до X).

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: