Новости Новости 28.10.2021 в 14:07 comment views icon

Google у партнерстві з МОН України представили посібник із безпеки дітей в Інтернеті

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

У сучасному світі, коли технології стали невід’ємною частиною нашого життя, навчання безпеці в Інтернеті є дуже важливим для молоді. В Google вважають, що основи безпеки в Інтернеті повинні викладатися в школі разом із математикою, природознавством та історією тому що це фундаментальна навичка для навігації в нашому цифровому світі.

Ось чому компанія Google у партнерстві з Міністерством освіти та науки України представили сьогодні в Україні оновлений навчальний посібник із безпеки дітей в Інтернеті, розроблений компанією Google у співробітництві з організаціями The Net Safety Collaborative та Internet Keep Safe Coalition.

Ця навчальна програма призначена для того, щоб навчити дітей основам цифрового громадянства та безпеки, щоб вони могли впевнено, безпечено і обачно досліджувати онлайн-світ. Крім того, завдання посібника полягає в тому, щоб надати необхідні ресурси для навчання безпеці в Інтернеті та громадянській відповідальності найважливішим людям в житті молодих людей — їхнім батькам та вчителям, щоб вони могли передати ці знання молодому поколінню.

З моменту запуску в 2017 році «Посібник із безпеки дітей в Інтернеті» тепер є доступним у більш ніж 26 країнах, 12 мовами, і мільйони людей у всьому світі вже скористалися навчальною програмою.

Але робота триває — нове опитування Google показало, що 2 з 3 батьків вважають, що розмови про безпеку в Інтернеті мають відбуватися як вдома, так і в класі, але лише 4 з 10 батьків відчувають себе достатньо впевнено, щоб говорити зі своїми родинами про безпеку в Інтернеті. Тому в Google постійно працюють над тим, щоб додавати нові поради, щоб програма якомога ефективніше допомагала у формуванні навичок безпечної поведінки в мережі.

Посібник охоплює п’ять фундаментальних тем щодо цифрового громадянства та безпеки:

Вечірній курс Fullstack Web Development.
Якщо у вас проблеми з вільним часом, але є велике бажання потрапити в ІТ, то вечірні курс стане справжньою знахідкою для вас.
Дійзнайтеся більше
  1. Ділися з обачністю. Цифровий слід і відповідальне спілкування
  2. Не дай себе обманути. Фішинг, шахрайство та надійні джерела
  3. Бережи свої таємниці. Безпека в Інтернеті та паролі
  4. Круто бути доброзичливим! Боротьба з негативною поведінкою в Інтернеті
  5. Сумніваєшся? Спитай! Сумнівний контент та сценарії

Програма включає також ряд конкретних ресурсів для дітей, вихователів та батьків з готовими слайдами, роздруківками, посібником та порадами для сім’ї, які можна застосовувати вдома.

Цього року Google у співпраці з неприбутковою організацією Committee for Children додав до навчального посібника 10 нових занять, які допоможуть дітям у подорожах цифровим світом. Крім того, були додані нові уроки, присвячені навичкам пошуку, та оновлені заняття з безпеки й захисту відповідно до потреб сучасного цифрового світу. Заняття класифіковані за певними рівнями (класами), врахувавши широкий спектр етапів розвитку дитини. Навчальна програма в посібнику досить гнучка, тому її легко можна адаптувати в класі до потреб учнів, зокрема підлаштовувати уроки відповідно до розкладу занять і готовності ваших учнів.

Ознайомитись з «Посібником із безпеки дітей в Інтернеті» можна за наступним посиланням.

Джерело: Google Україна

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: