Новини Новини 25.04.2022 о 10:19

Apple починає видаляти з App Store додатки, які давно не отримували оновлень

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія Apple вирішила боротися зі старими та занедбаними додатками, які більше не отримують оновлень. Компанія надіслала електронного листа розробникам відповідних додатків, і в ньому вказує, що видалить з App Store додатки, які «не оновлювалися протягом значного часу».

Щоб додатки й надалі залишалися в App Store, розробникам потрібно надіслати оновлення на затвердження протягом 30 днів. Якщо оновлення не надійде протягом зазначеного проміжку часу, Apple видалить додаток з продажу. При цьому раніше завантажені копії додатку продовжуватимуть працювати на пристроях користувачів.

Деякі розробники висловили стурбованість таким рішенням Apple. Наприклад, Роберт Кабве з Protopop Games написав у Twitter, що компанія з Купертіно загрожує видалити повнофункціональну гру Motivoto, тому що вона не оновлювалася з березня 2019 року. Коста Елефтеріу – розробник клавіатури FlickType для Apple Watch – також каже, що Apple видалила версію його додатку для людей з вадами зору, тому що вона не оновлювалася 2 роки. Хоча колись суперпопулярний додаток Pocket God, як і раніше, залишається в App Store, попри те, що він отримав останнє оновлення у 2015 році. Деякі інші розробники також заявляють, що Apple видаляє їхні ігри та додатки, і вони не мали часу оновити їх.

На сторінці App Store Improvements компанія повідомляє:

«Ми реалізуємо безперервний процес оцінки додатків, видаляючи додатки, які більше не працюють належним чином, не відповідають поточним рекомендаціям щодо перевірки або застаріли».

На сторінці немає мітки часу, тому не зрозуміло, коли Apple в останній раз опублікувала або оновила публікацію.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: