
Під час проведення виставки CES 2024 компанія ASUS анонсувала нові ігрові ноутбуки в рамках свого бренду Republic of Gamers (ROG).
ROG Zephyrus G14 і G16
Нові ноутбуки ROG Zephyrus G14 і G16 – це легкі та компактні системи, виконані в алюмінієвих корпусах. G14 має товщину 1,59 см і важить 1,5 кг, а G16 завтовшки 1,49 см та важить 1,85 кг. На корпусі цих ноутбуків розміщено фірмову світлодіодну панель Slash Lighting, яка розширює можливості персоналізації. Оновлені G14 і G16 також стали першими ноутбуками з OLED-панелями ROG Nebula Display. Модель Zephyrus G14 може похвалитися панеллю з роздільною здатністю 3K (частота оновлення 120 Гц), а Zephyrus G16 – 2,5K (частота оновлення 240 Гц), співвідношенням сторін 16:10, сертифікацією VESA DisplayHDR True Black 500 і коефіцієнтом контрастності 1 000 000:1. Технології Hi-Res Audio й Dolby Atmos покращують якість звуку.
Ноутбук Zephyrus G14 оснащений процесором AMD до Ryzen 9 8940H. Водночас в Zephyrus G16 використовується процесор Intel до Core Ultra 9 185H. Обидві моделі оснащені відеокартами NVIDIA GeForce RTX.
ROG Strix SCAR 16 і SCAR 18
Ноутбуки ROG Strix SCAR 16 і SCAR 18 оснащені процесорами Intel Core i9 14900HX і відеокартами NVIDIA GeForce RTX 4090 для ноутбуків. Система охолодження передбачає використання рідкого металу Conductonaut Extreme на центральному й графічному процесорах та трьох вентиляторів. Дисплеї ROG Nebula HDR, виготовлені за технологією Mini LED, мають роздільну здатність 2,5K (2560×1600) і частоту оновлення 240 Гц, а співвідношення площі екрана до площі панелі досягає 90%.
SCAR 18 – це перший ноутбук серії ROG, у якому використовується 18-дюймовий дисплей Mini LED. Звук забезпечує аудіосистема Dolby Atmos з чотирма динаміками. Ці ноутбуки також оснащені адаптованою для ігор клавіатурою, інтерфейсом Thunderbolt 4, мережевим портом 2,5 Гбіт/с, модулем Wi-Fi 6E й акумулятором місткістю 90 Вт·год із можливістю заряджання через USB-C з потужністю до 100 Вт.
ROG Strix G16 і G18
Ноутбуки ROG Strix G16 і G18 пропонують процесор Intel до Core i9 14900HX та відеокарту NVIDIA до GeForce RTX 4080 для ноутбуків. Система охолодження використовує рідкий метал Conductonaut Extreme на центральному процесорі, три вентилятори і вентиляційні отвори по всьому периметру. Новинки мають 16- й 18-дюймові дисплеї ROG Nebula з роздільною здатністю 2,5K (2560×1600 пікселів), частотою оновлення 240 Гц і підтримкою технології Dolby Vision HDR.
Пристрої також отримали широкий тачпад, великі клавіші зі стрілками, порт Thunderbolt 4, клавіатуру з індивідуальним RGB-підсвічуванням клавіш, гігабітний мережевий порт, модуль Wi-Fi 6E і акумулятор місткості 90 Вт·год з можливістю заряджання через порт USB-C (100 Вт). Версія Volt Green має металевий корпус із логотипом ROG із RGB-підсвічуванням і новим дизайном ROG Slash, а Eclipse Gray – металевий корпус із низькопрофільним малюнком ROG Slash.
Ціни та строки початку продажів нових ноутбуків ASUS ROG поки що не повідомляються.
Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украінською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: