banner
Новини IT-бізнес 02.08.2024 comment views icon

iPhone у стагнації, але врятував iPad: Apple звітує про рекордний квартальний дохід у $86 млрд

author avatar

Катерина Даньшина

Редактор новин

У третьому кварталі 2024 фінансового року Apple встановила рекорд із доходом у $85,8 млрд (на 5% більше, ніж у відповідний період торік), тоді як чистий прибуток сягнув $21,45 млрд.

Продажі iPhone, який стикається з високою конкуренцією у Китаї з боку місцевих виробників, впали в країні на 6%, тоді як MacBook Air і iPad відзначились зростанням — більшість китайських покупців були новими для Apple, а це значить, що компанія все ще здатна залучати «свіжу» клієнтську базу.

Водночас гендиректор компанії Тім Кук наголосив, що iPhone все ще лідер за продажами на міському ринку Китаю і це важливо, бо жителі міст, як правило, мають вищі доходи.

iPhone у стагнації, але врятував iPad: Apple звітує про рекордний квартальний дохід у $86 млрд

Щодо загальних показників, то продажі iPhone знизились на 1%, тоді як Mac і iPad зросли на 2% і 24% відповідно (останнього показнику вдалось досягти завдяки дебюту нових моделей). 

iPhone все ще залишається найважливішим напрямком для Apple, на який припадає близько 46% від загального обсягу продажів компанії протягом кварталу.

«На постійній основі ми зростали з року в рік. Ми дивимось на це з операційної точки зору», — каже генеральний директор Apple Тім Кук.

Основні показники доходу Apple у третьому кварталі

  • Загальний дохід: $85,78 млрд
  • Чистий прибуток: $21,45 млрд
  • iPhone: $39,30 млрд
  • Mac: $7,01 млрд
  • iPad: $7,16 млрд
  • Носимі пристрої, предмети для дому та аксесуари: $8,10 млрд
  • Послуги: $24,21 млрд

Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: