Новини Новини 01.06.2022 о 17:51

На Подолі відновлює роботу кінотеатр KINO42, де тривоги не перериватимуть показ фільмів

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

1 червня відновлює роботу камерний кінотеатр KINO42, що знаходиться за адресою вул. Костянтинівська, 11. Про це повідомив співзасновник Ілля Гладштейн. Його ключова відмінність та перевага у непростий воєнний час — резистентність до повітряних тривог, адже він знаходиться у сховищі. Це означає, що під час тривог показ фільмів у цьому кінотеатрі не перериватимуть.

Курс
УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ В БІЗНЕСІ
Вивчайте найкращі практики управління командою та досягайте успіху разом із колективом!
Ознайомитись з курсом
pic

Щодо репертуару, у програмі заявлені відреставрована версія «Тіней забутих предків», «Носоріг», «Стоп-Земля» та «Віднесені привидами».

«Будуть лейтнайти, спеціальні події та всяке цікаве… Принагідно нагадую, що в нас можна також робити закриті перегляди-покази»

написав Ілля Гладштейн на власній сторінці у Facebook.

КІНО42 — це камерний кінотеатр від засновників Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» та BURSA Hotel Kyiv. Його заснували у 2019 році. Число 42 у назві відповідає кількості крісел у залі.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: