Новини

Rivian почав тестувати “бюджетні” версії електромобілів R1T/R1S із двома (а не чотирма) електродвигунами Enduro

Rivian почав тестувати “бюджетні” версії електромобілів R1T/R1S із двома (а не чотирма) електродвигунами Enduro

Американський виробник електромобілів Rivian почав тестувати нові версії своїх моделей R1T та R1S в умовах реального світу. Про це повідомив керівник компанії Роберт Скарінж, додавши до повідомлення кілька фотографій із зимових доріг Нової Зеландії.

Якщо ви пам’ятаєте, то на момент анонсу електропікап R1T та електрокросовер R1S пропонувалися виключно у версіях з чотирма електродвигунами (по одному на кожне колесо). Така схема дозволяла підвищити керованість (система управління вектором тяги) та здійснювати незвичайні трюки (танковий розворот на місці), проте суттєво підвищувала собівартість електромобілів.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Фінансові проблеми та помилки з масштабуванням серійного виробництва призвели до того, що в Rivian замислилися над дешевшою версією своїх електромобілів. Офіційно їх представили ще в березні, повідомивши, що “двомоторні” R1T/R1S отримають новий електродвигун власної розробки Enduro (саме такі вже ставлять на мінівени доставки для Amazon).

У результаті зараз найдешевший пікап Rivian R1T коштує $67,500, це версія Explore Package, Dual-Motor AWD і Standard Battery на 260 миль (415 км) запасу ходу. У свою чергу найдешевший кросовер Rivian R1S коштуватиме покупцю $72,500 за аналогічну конфігурацію. Найдешевші чотиримоторні версії коштують відповідно $79,500 та $84,500. З урахуванням того, що за новими правилами пільга на купівлю електромобіля в США у розмірі $7,500 поширюється лише на моделі дешевше за $80,000, це правильне рішення.

Нагадаємо, що до кінця поточного року Rivian планує зібрати близько 25,000 електромобілів, хоча зібрала вже понад 70,000 передзамовлень.

Источник: Rivian


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: