Новини

У Steam проходить літній фестиваль Next Fest з демоверсіями сотень ігор, значками та трансляціями розробників

У Steam проходить літній фестиваль Next Fest з демоверсіями сотень ігор, значками та трансляціями розробників

У сервісі Steam розпочався червневий фестиваль Next Fest, присвячений майбутнім іграм. Як зазначають у компанії, протягом найближчого тижня (до 20 червня) гравці зможуть отримати доступ до сотень безоплатних демоверсій.

Щоб користувачі не заплуталися у різноманітних проєктах, Valve підготувала кілька спеціальних інструментів для сортування ігор. Наприклад, на сторінці Next Fest можна переглянути добірки різних жанрів. Також компанія виділяє популярні майбутні ігри, очікувані майбутні ігри та ігри, щодня ранжовані активними гравцями демоверсій. Проєкти, що сподобалися, рекомендується відразу ж додати в Список бажаного, щоб не пропустити їх вихід.

Ще Valve додала в подію Next Fest механізм значків. Отримати перший значок можна після запуску першої демоверсії. А після запуску 5-ї та 10-ї демоверсії ранг значка буде підвищено.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

Додатково Valve влаштовує прямі трансляції із розробниками ігор. Ознайомитись з їх розкладом можна за наступною адресою.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: