Новини Софт 18.01.2023 о 12:14 comment views icon

Як заблокувати продаж Atomic Heart та інших російських ігор в українському сегменті Steam — Інструкція

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Невдовзі вийде російська гра Atomic Heart – її продаж в Україні можна заблокувати масовими скаргами в Steam

Приблизно через місяць відбудеться реліз гри Atomic Heart від розробника Mundfish. Це російська компанія, яка сплачує податки до російського бюджету, а з нього, як відомо, фінансується повномасштабна агресія проти України.

Деякі необізнані українські гравці можуть купити гру Atomic Heart та тим самим опосередковано спонсорувати російську загарбницьку війну проти України та ракетні обстріли українських житлових будинків, як було нещодавно в Дніпрі.

Щоб цього не сталось, українська ігрова спільнота розробила спосіб блокування Atomic Heart в Україні через обмеження продажу в Steam. Кожний свідомий громадянин може долучитись до цієї корисної справи та обмежити можливість залучення грошей українців до російської агресії.

Отже, щоб заблокувати продаж Atomic Heart для українських користувачів, треба виконати наступні дії:

  1. Зайти на сторінку гри в Steam
  2. Натиснути на прапорець «Поскаржитися»
  3. Обрати пункт «Порушення закону – Містить матеріали, що порушують закони вашої країни»
  4. Далі можна ввести довільний текст, який описує суть порушення українського законодавства. В цьому випадку слід скаржитись на використання та пропаганду радянської та нацистської символіки в грі, що заборонено в Україні. Як приклад можна навести радянську зірку на логотипі гри. Можна використати вже готовий текст наступного змісту:

«Violation of the Law of Ukraine. On Condemnation of the Communist and National Socialist (Nazi) Regimes and Prohibition of Propaganda of their Symbols. Example: the red star on the game logo, praising the soviet in the game.»

IT Project Management.
Отримайте дієвий набір знань та навичок для роботи на всіх етапах життєвого циклу IT-проекту.
Приєднатися

Закликаємо всіх небайдужих українців долучитись до блокування російської гри в Україні.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: