Новости Новости 11.10.2021 в 19:31 comment views icon

КМДА розірвала договори з двома перевізниками через підроблені документи та прибирає з вулиць 170 маршруток, що обслуговували 21 автобусний маршрут

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Департамент транспортної інфраструктури КМДА розірвав з двома перевізниками договори на обслуговування 21 міського маршруту загального користування, повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов. За його словами, місто у зв’язку з цим готується до «певної бурхливої реакції» з боку усунутих перевізників.

«На відповідні маршрути будуть спрямовані компенсаторні сили комунального «Київпастрансу», а також інших перевізників, – зазначив заступник голови КМДА. – Безперебійність роботи громадського транспорту є пріоритетом, будь-які спроби маршруточної мафії саботувати перевезення киян лише змусять мерію діяти більш рішуче».

Рішення про розірвання договорів на маршрутах, на яких загалом здійснюють перевезення 172 автобуси, було ухвалене 6 жовтня. Департамент транспортної інфраструктури прийняв його за результатами перевірки документів у рамках проведення аудиту з боку Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту Київської міської державної адміністрації. Аудит, що продовжується досі, був ініційований за дорученням Київського міського голови після того, як у липні поточного року через втрату довіри був звільнений увесь попередній склад Комунальної служби перевезень.

«Перевірка виявила, що на попередні конкурси заради перемоги в них цими перевізниками подавалися сфальшовані дані. Зокрема, невірно вказувалися державні номери та пасажиромісткість автобусів, період оновлення автобусного парку та інформація щодо екологічності машин. Також на конкурс заявлялися одні автобуси, а документи підкладалися на зовсім інші», – розповів Костянтин Усов.

Для того, щоб запобігти провокаціям, незаконним силовим діям і не допустити фізичного знищення або викрадення перевізниками-порушниками документів, щодо яких аудит продовжується, Комунальна служба перевезень уклала договір з Муніципальною вартою та посилила охорону підприємства.

«Маршруточна мафія в столиці та загалом в країні досі має великий вплив. Це неприпустимо. Мерія Києва готова робити абсолютно все від нас залежне, щоби навести лад, але ми вкотре звертаємо увагу суспільства, що контроль за дотриманням законодавства у сфері автомобільного транспорту покладений в першу чергу на Державну службу України з безпеки на транспорті та органи Національної поліції. Ми сьогодні публічно звертаємося до Міністерства інфраструктури України та Міністерства внутрішніх справ з ініціативою проведення спільних заходів контролю перевізників у столиці», – зазначив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

Онлайн-курс Pyton від Powercode academy.
Опануйте PYTHON з нуля та майте проект у своєму портфоліо вже через 4 місяця.
Приєднатися

Зазначимо, що минулого тижня четверо приватних перевізників подали позов до суду на Департамент транспортної інфраструктури КМДА. Вони хочуть заборонити КМДА проводити перевірки виконання ними умов договорів та розривати договори у разі виявлення суттєвих порушень. Це ПП «Парк», ПП «АВЕН – ЕЗЕР», ТОВ «Радонь» і ТОВ «Ярославь – авто» які 458-ма автобусами обслуговують 55 маршрутів, що складає 31% рухомого складу на ринку пасажирських перевезень.

Джерело: КМДА


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: