Новини Софт 24.03.2023 о 13:13

bird «‎летить»‎ до Польщі — невдовзі український iOS-додаток оренди квартир запрацює у Варшаві

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Український iOS-застосунок для оренди квартир bird продовжує розширювати географію доступності за кордоном — наступним містом розробники обрали Варшаву.

Курс СТРАТЕГІЧНИЙ МАРКЕТИНГ.
Дізнайтесь на курсі про ефективні стратегії продажів та реклами. Та займайте лідируючі позиції на ринку!
Дізнатись про програму навчання

Нагадаємо, bird (не плутати з американським сервісом прокату електросамокатів) — сервіс для пошуку оренди квартир, який запустила команда ЛУН у 2018 році як один з експериментів. Фактично це агрегатор, який збирає оголошення з інших сайтів нерухомості. Розробники називають застосунок першим у своєму роді зі штучним інтелектом. До 2022 року bird працював виключно в Києві, а минулого року розширив свою географію і запустився у Лондоні та Львові, не в останню чергу завдяки гранту Google for Startups.

Тепер bird готується до запуску у Варшаві — розробники зазначаються, що сервіс невдовзі розпочне роботу в столиці Польщі та пропонують підписатися на оновлення на сайті.

Наразі у Варшаві лише офіційно зареєстровано 105 тисяч українців, тож сервіс може стати у пригоді багатьом при пошуку оренди житла. Серед ключових переваг bird розробники називають зручну 3D-карту, яка звільняє від сотні вкладок з оголошеннями, та безліч фільтрів, які допомагають відсортувати пропозиції за потрібними параметрами.

Наразі застосунок має 300 000 користувачів, а його рейтинг в App Store складає 4,9 бала із 5. У 2019 році bird отримав дві премії Red Dot, а лондонський застосунок здобув відзнаку product hunt of the day та of the week у червні 2022 року.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: