Новини

Камера Pixel 8 використовуватиме нову методику обробки HDR при зйомці фото, яка значно покращить роботу з рухомими об’єктами

Камера Pixel 8 використовуватиме нову методику обробки HDR при зйомці фото, яка значно покращить роботу з рухомими об’єктами

Вихід смартфонів серії Pixel 8 відбудеться ще не скоро. Однак вже зараз можна отримати уявлення про деякі нововведення, які Google планує реалізувати в майбутніх смартфонах. Розробник Куба Войцеховскі проаналізував деякі фрагменти коду застосунку камери та виявив у них згадку Staggered HDR – техніки обробки зображень, яка зараз не застосовується у смартфонах Pixel.

Google була однією з перших компаній, що вдосконалили мобільну HDR та обчислювальну фотографію, зробивши їх популярними. Тепер, зважаючи на все, пошуковий гігант має намір розвинути ці технології до наступного покоління. Зараз Google використовує метод HDR Plus Bracketing, який має на увазі знімання фотографій у швидкій послідовності та використання їх для створення кінцевого зображення з широким динамічним діапазоном. Такий метод хороший, але системі складніше працювати з об’єктами, що рухаються, оскільки використовуються окремі кадри. Staggered HDR – це метод знімання з використанням короткої та тривалої витримки практично одночасно. При цьому знімання з короткою витримкою йде відразу за зніманням з довгою витримкою ще до того, як довга витримка закінчилася.

Ефект Rolling shutter дозволяє сканувати датчик зверху вниз, і в такому випадку нема потреби чекати на закінчення однієї експозиції, перш ніж починати іншу. Це означає, що потрібно справлятися з меншою кількістю артефактів руху і в процесі споживається менше енергії. Samsung заявляє, що такий метод знижує енергоспоживання на 24% порівняно з методом, який використовує окремі кадри.

Курс
WOMEN IN LEADERSHIP
Дізнайтеся, як утримувати work-life-баланс, від топменеджерки з досвідом в NPR, Microsoft, IBM та Amazon Alexa.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
WOMEN-IN-LEADERSHIP

Якщо Google дійсно впровадить Staggered HDR, це вимагатиме модернізації апаратної бази камери. Сенсор Samsung Isocell GN1, який зараз використовується в Pixel 7 та 7 Pro, не підтримує Staggered HDR. Але таку підтримку забезпечує сенсор Isocell GN2, який також пропонує деякі покращення у роботі автофокусу.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: