Новини Кіно 05.05.2023 о 16:56 comment views icon

Пригодницько-історичний екшн «Довбуш» вийде в прокат на День Незалежності України

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Пригодницько-історичний екшн «Довбуш» вийде в прокат на День Незалежності України

Розділ Кіно виходить за підтримки?

Історичний екшн «Довбуш» режисера Олеся Саніна вийде в широкий український прокат до Дня Незалежності України – 24 серпня 2023 року. Нагадаємо, прем’єра стрічки була відтермінована у зв’язку з початком повномасштабного російського вторгнення.

Пригодницько-історичний екшн «Довбуш» вийде в прокат на День Незалежності України

24 серпня – це знакова дата для кожного українця, в яку буде доречно продемонструвати фільм про незламність духу, боротьбу за свободу, нестримне кохання та справедливість.

Пригодницько-історичний екшн «Довбуш» вийде в прокат на День Незалежності України

«Ми недарма обрали прем’єрну дату 24 серпня. Це щорічне нагадування — ми вільні та незалежні, і сьогодні вкотре виборюємо це право не лише на полі бою, а й в культурі, бізнесі, політиці…Повстанець Олекса так само прагне справедливості та виборює свою та свободу свого народу, як і мільйони українців сьогодні. Ми очікуємо, що це кіно збере біля великих екранів сотні тисяч українців і нагадає, чому українська нація бореться й обов’язково переможе», — заявила Надія Коротушка, директорка кінотеатрального напрямку в FILM.UA Distribution.

Пригодницько-історичний екшн «Довбуш» вийде в прокат на День Незалежності України

Дія фільму «Довбуш» відбувається в Карпатах на початку 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий — справедливості. Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть, розповість майбутній фільм.

Онлайн-курс "HR-менеджер" від Laba.
Оновитіть HR-стратегію, оптимізуйте HR-процеси та прокачайте бренд роботодавця.Досвід та особистий фідбек від експертів HR-сфери.Курс схвалено HRCI, містить 80% практики.
Детальніше про навчання

Фільм «Довбуш» зняв режисер Олесь Санін. Сценарій написали Пол Волянський, Олесь Санін, Василь Портяк, Максим Черниш.Продюсували проєкт Максим Асадчий, Олесь Санін та співпродюсер Данило Білак. У ролях:

  • Олекса Довбуш – Сергій Стрельников,
  • Іван Довбуш – Олексій Гнатковський,
  • Марічка – Дар’я Плахтій,
  • Пшелуський – Матеуш Косьцюкевіч,
  • Княгиня Яблуновська – Агата Бузек,
  • Опришки – Петро Жирун, Павло Жирун, Дмитро Вівчарюк, Роман Ясиновський, Ростислав Держипільський,
  • Дзвінчук – Олександр Мавріц.

Хронометраж картини – 120 хвилин. Кінотеатральну дистрибуцію фільму на території України здійснюють FILM.UA Distribution та «Кіноманія».

Розділ Кіно виходить за підтримки?

Компанія LG Home Entertainment є визнаним новатором в галузі телевізорів і аудіовідеосистем. LG пропонує покращений досвід домашніх розваг завдяки відзначеним нагородами OLED-телевізорам і телевізорам QNED LED на інноваційній платформі WebOS Smart TV. Прагнучи надати споживачам першокласний користувацький досвід, вся продукція LG для домашніх розваг розроблена з урахуванням екологічної стійкості, починаючи від виробництва і закінчуючи утилізацією.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: