Новини Новини 07.12.2022 о 18:41 comment views icon

“Приготуйтеся плакати та закохуватись”: перші рецензії на фільм “Аватар: Шлях води”

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

На початку грудня в Лондоні відбулася прем’єра довгоочікуваного блокбастера Джеймса Кемерона “Аватар: Шлях води”, а з нею з’явились і перші рецензії журналістів профільних іноземних видань.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Перший “Аватар” став одним із найдорожчих (витрачено 237 мільйонів доларів) і одним із найкасовіших фільмів усіх часів (зібрав неймовірні 2,92 мільярда доларів). Кінотворіння отримало три “Оскари” (зокрема нагороди за найкращу операторську роботу, візуальні ефекти та роботу художника-постановника), і, схоже, через 13 років Кемерон хоче перевершити цей успіх.

Кінорежисера фактично підписали на створення цілої франшизи: знімання третього “Аватару” уже завершили й він має вийти в прокат у 2024 році, ще два фільми заплановані на 2026 і 2028 роки.

Прем’єра другого фільму про мешканців планети Пандора вже відбулась у Лондоні, а глядачі одразу поділились своїми першими відгуками. 

“Повільний початок, велика конструкція, неймовірно захоплива друга дія з великою кількістю крутих істот дарують годину неймовірно гарного, емоційно гострого екшену — достатнього, щоб відправити вас додому щасливим”, — пише Девід Сімс з The Atlantic.

Йоланда Мачадо з Entertainment Weekly підкреслила візуальні аспекти та назвала Кемерона “майстром технологій”, але зазначила, що це “трохи нагадало їй кілька інших фільмів”.

Курс Англійської.
Вивчай англійську прямо зі свого смартфона за допомоги смарт-платформи.
Більше про курс

Амон Варманн з журналу Empire каже, що це “неоднозначна робота”, але — краща за перший фільм.

Ян Сендвелл із Digital Spy називає фільм “шедевром”, але має застереження: 

“Шлях води” є візуальним шедевром із широким використанням 3D і захоплюючими видами, але він страждає від непереконливої історії та занадто великої кількості персонажів. Проте Джеймс Кемерон об’єднав усе це для надзвичайного фіналу, сповненого емоцій і захопливих дій”.

Олександр Кардело з MovieZine додає, що фільм не вразив його, хоча і викликав сильні емоції:

“Хоча фільм насправді не перевершує очікувань, але має зворушливу сімейну драму. Ставки вищі. Нові симпатичні персонажі беруть на себе лідерство. Приготуйтеся плакати за CGI-китами та закохуватися в дітей Саллі. Три години ніколи не здавалися такими короткими”.

Перрі Немірофф із Collider назвала фільм “досить неймовірним” та відзначила гру акторів:

Курс Аналітик даних.
Протягом 4 місяців ви вивчите повний набір інструментів для аналізу даних та отримаєте можливість працевлаштування в Laba Group.
Ознайомитись з курсом

“Я очікувала, що Джеймс Кемерон підніме планку завдяки ефектам, і вони дійсно вражають. Один приголомшливий кадр за іншим. Дуже хочу переглянути фільм вдруге, щоб звернути увагу на деякі деталі. Під час першого перегляду — це, переважно, надзвичайно ефективне дослідження спільноти та сімейної динаміки. Акторський склад, який повернувся, чудовий, але новачки виділяються, особливо Британ Далтон у ролі Ло’ака”.

Події другого “Аватара” відбуваються більше ніж через десятиліття після сюжету першої частини; фільм розповість про Джейка, Нейтірі та їхніх дітей під час чергової битви за Пандору. В українському кінопрокаті “Аватар: Шлях води” з’явиться 15 грудня.

Раніше в інтерв’ю Джеймс Кемерон відзначив, що другий фільм «достобіса дорогий» і є «найгіршим бізнес-кейсом в історії кіно». Також він повідомив, що прибутковим його можна буде вважати лише у разі, якщо він стане «як мінімум третім або четвертим касовим фільмом в історії». Це означає, що «Аватар 2» має зібрати щонайменше $2 млрд.

Джеймс Кемерон каже, що «Аватар 2» для покриття витрат має зібрати щонайменше $2 млрд

Джерело: Esquire

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: