Новини Софт 10.05.2023 о 10:24

«WhatsApp не можна довіряти», — Ілон Маск відреагував на звинувачення месенджера у «таємному‎» використанні мікрофона

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

WhatsApp звинуватили у використанні мікрофона без відома клієнтів, але в компанії усе заперечують і кажуть, що налаштування повністю контролюються користувачами.

Курс
ДИРЕКТОР З ПРОДАЖІВ
Ставайте лідером у сфері продажів та навчіться ефективно керувати своєю командою, для досягнення високих результатів!
Дізнатися про програму
businessman

Інженер Twitter Фоад Дабірі стверджує, що його застосунок WhatsApp постійно використовував мікрофон під час того, як сам він спав і надав для доказу скриншоти, які викликали занепокоєння користувачів щодо конфіденційності програми для обміну повідомленнями.

Твіт привернув увагу й генерального директора Дабірі – Ілона Маска. Той коротко, але ясно дописав: «WhatsApp не можна довіряти». Сам мільярдер до речі дуже опікується своєю конфіденційністю і користується застосунком Signal для листувань, що вартувало йому колись проблем у суді.

У WhatsApp натомість заперечують будь-які протиправні дії зі своєї сторони й стверджують, що користувачі мають повний контроль над налаштуваннями своїх мікрофонів. Компанія також заявила, що отримує доступ до них лише тоді, коли користувач здійснює дзвінок або записує голосову нотатку чи відео, і ці комунікації захищені наскрізним шифруванням (тобто навіть WhatsApp не може їх почути).

Курс
ФІНАНСОВИЙ ДИРЕКТОР
Навчайтесь стратегіям фінансового управління для успішного розвитку вашого бізнесу.
Отримати інформацію про курс
pic

«Ми вважаємо, що це помилка в Android, яка неправильно відображає інформацію на панелі конфіденційності, і попросили Google провести дослідження та виправити її».

Попри заяви WhatsApp, кілька користувачів у гілці твіту повідомили про подібні проблеми з використанням програмою мікрофона.

WhatsApp залишається однією з найпоширеніших програм обміну миттєвими повідомленнями, і відома використанням наскрізного шифрування. Однак у минулому програма вже стикалася з проблемами конфіденційності наприклад, обмінюючись даними користувачів зі своєю материнською компанією Meta (включно з номерами телефонів, інформацією про пристрій, місцеперебуванням та контактами).

Маск попри звинувачення програми нещодавно представив функції, схожі на WhatsApp, які незабаром будуть додані до Twitter – здійснення голосових і відеодзвінків безпосередньо з облікових записів у соцмережі. 


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: