Новини

10 приголомшливих макрознімків, зроблених iPhone 13 Pro та Pro Max: Apple показала найкращі фотографії конкурсу Shot on iPhone Macro Challenge

10 приголомшливих макрознімків, зроблених iPhone 13 Pro та Pro Max: Apple показала найкращі фотографії конкурсу Shot on iPhone Macro Challenge

Apple випустила свою нову лінійку iPhone 13 у вересні минулого року. Купертинський гігант стверджував, що система камер є найдосконалішою на сьогоднішній день серед усіх смартфонів. У моделей iPhone 13 Pro та Pro Max з’явилася функція деталізованої макрозйомки. 13 квітня Apple показала 10 знімків переможців фотоконкурсу Shot on iPhone Macro Challeng, які демонструють чудові можливості камер. Серед них є громадяни Китаю, Угорщини, Індії, Італії, Іспанії, Таїланду та США.

Нові надширококутні об’єктиви на iPhone 13 Pro і Pro Max можуть фокусуватися на об’єктах, що знаходяться всього в 2 см. Зйомка з ширшою діафрагмою f1.8 забезпечує 92% покращення в умовах низького освітлення, створюючи яскравіші та чіткіші зображення.

Фотоконкурс Shot on iPhone Macro Challenge був створений, щоб показати, на що здатні iPhone 13 Pro та Pro Max.

«Фотографії включають неймовірні кадри природи, які можна не помітити неозброєним оком, наприклад, краплі роси на павутині, сніжинки на собачій вовні, печериста квітка гібіскуса і полуниця, оповита крихітними бульбашками газованої води», — сказано в описі.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: