Новини Пристрої 16.02.2023 о 20:30 comment views icon

Дива не сталося: багато власників Samsung Galaxy Fold3 зіткнулися з тріщинами екрану через півтора року після купівлі складаного смартфона за $2000

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту

Складані телефони Samsung Galaxy Fold пройшли довгий шлях з моменту появи першої версії пристрою до Fold4. Однак значна кількість власників смартфонів попереднього покоління, Fold3, повідомляють про тріщини екрана вздовж лінії згину. Крім того, на складаному екрані з’являються биті пікселі. Все це, схоже, відбувається у результаті зносу менш ніж за два роки після релізу.

Спільноти Samsung у Twitter та Reddit заповнені свідченнями проблем з екраном Galaxy Fold3: від тріщин до товстих чорних ліній, що з’являються у складках і поступово розростаються. Практично усі користувачі кажуть, що ці проблеми не були викликані випадковими падіннями, ушкодженнями від ударів чи грубим поводженням.

Samsung заявила, що Galaxy Fold3, випущений у серпні 2021 року, можна буде скласти 200 000 разів, що відповідає 100 складанням на день протягом п’яти років. Але багато власників стверджують, що це далеко не так. Один із постраждалих стверджує на Reddit, що відкривав телефон лише 2-3 рази на тиждень. У результаті його телефон потріскався за лінією згину через 15 місяців дбайливого користування. Інші стверджують, що Samsung у подібних випадках просить $800 за негарантійний ремонт пристрою.

Z fold 3 cracked – warranty denied in aus? from GalaxyFold

Онлайн-курс "Project Manager" від Laba.
Станьте проджектом, що вміє передбачати ризики наперед і доводити проєкт до результату, який хочуть замовники. Поділиться досвідом Павло Харіков, former Head of PMO в Kyivstar.
Програма курсу і реєстрація

Навіть смартфони, що виходять з ладу протягом гарантійного терміну, можуть зрештою дорого обійтися користувачам – якщо Samsung вирішить, що несправність не була результатом дефектів програмного забезпечення чи апаратного браку. В одного з постраждалих на екрані Fold3 утворилася тріщина усього за три місяці, але компанія попросила $700 за ремонт – стверджувалося, що виявлено сліди падіння, якого насправді не відбувалося.

Ранні рецензенти виявили проблеми з екраном в оригінальному Galaxy Fold ще до його запуску, через що Samsung відклала випуск на кілька місяців. У той час як звичайні смартфони у наші дні відносно довговічні, складні пристрої залишаються тендітнішими. Однак ніхто із власників явно не розраховував на такий результат, заплативши $2000 за смартфон.

Також нещодавно у користувачів виникли питання до останнього та передостаннього покоління твердотілих NVMe-накопичувачів Samsung:

Онлайн-курс "Project Manager" від Laba.
Станьте проджектом, що вміє передбачати ризики наперед і доводити проєкт до результату, який хочуть замовники. Поділиться досвідом Павло Харіков, former Head of PMO в Kyivstar.
Програма курсу і реєстрація

Samsung оновила прошивку SSD 990 Pro, щоб усунути помилку швидкого зниження показників «здоров’я» накопичувача

Джерело: TechSpot


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: