Новини Пристрої 11.08.2022 о 10:32 comment views icon

iPhone 14 — наскільки подорожчають нові смартфони Apple відносно попередників [оцінка Мін-Чі Куо]

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Попри скорочення світового ринку смартфонів на тлі економічної кризи Apple демонструє стабільність і впевнено продовжує збільшувати обсяг продажів iPhone — минулого кварталу компанія навіть продемонструвала кращий результат за останні 10 років. Водночас прибуток Apple знизився на 11%, тож, здається, підвищення цін не уникнути. Авторитетний аналітик Мін-Чі Куо  повідомляє, що майбутня лінійка iPhone 14 суттєво додасть у ціні відносно iPhone 13.

Аналітик вважає, що середня ціна продажу (ASP) всієї лінійки iPhone 14 може зрости на 15% у порівнянні з нинішньою серією iPhone 13. Ціни базової моделі iPhone 13 в США починаються від $799 за версію зі 128 ГБ пам’яті, тоді як Pro та Pro Max підіймають планку мінімальної ціни до $999 та $1 099 відповідно. І хоча Куо не надає точних прогнозованих значень цін за кожною окремою моделлю, він вважає, що ASP лінійки iPhone 14 (включаючи моделі Pro) може коливатися від $1000 до $1050. У підвищенні ASP аналітик звинувачує потенційно дорожчі iPhone Pro та Pro Max, а також збільшення їхньої частки у загальному обсязі продажів.

У червні аналітик інвестиційної фірми Wedbush Securities Дейв Айвс розповів виданню The Sun, що він очікує підвищення ціни iPhone 14 на $100 відносно iPhone 13 через інфляцію, яка боляче б’є по глобальному ланцюжку постачань. Водночас корейський інсайдер Lanzuk повідомляє, що Apple підвищить ціни лише на Pro-моделі, тоді як базовий iPhone 14 не подорожчає відносно iPhone 13.

Запуск iPhone 14 з чотирьох моделей традиційно очікується восени разом з низкою інших новинок. За попередніми даними, базовий iPhone 14 отримає покращену 48-мегапіксельну основну камеру та селфі-камеру з автофокусом, та основна увага в цьогорічному оновленні відведена саме iPhone 14 Pro та Pro Max — у старших моделях Apple, за чутками, відмовиться від прямокутного вирізу, що називається «чубчиком» та «монобровою», на користь нового дизайну з двома отворами різної форми. Також iPhone 14 Pro та Pro Max вирізнятимуться новим процесором — A16 — та підтримкою функції Always-on Display.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: