Новини Кіно 19.04.2023 о 11:37

Paramount+ анонсував фільм «Зоряний шлях: Секція 31» у всесвіті Star Trek з Мішель Єо у головній ролі

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Paramount+ анонсувала 14 повнометражний фільм у всесвіті Star Trek під назвою «Зоряний шлях: Секція 31». Головну роль у ньому виконає оскароносна акторка Мішель Єо, яка зіграла роль імператора Філіппи Джорджиу у серіалі «Зоряний шлях: Дискавері».

Курс
POWER BI
Вивчайте Power BI для аналізу даних та досягнення успіху вашого бізнесу!
Дізнатись про курс
pic

У 2019 році було оголошено, що стрімінговий сервіс вивчає ідею нового серіалу Star Trek із Єо у головній ролі. Свіжий анонс дозволяє припустити, що концепція серіалу, можливо, скоротилася до одного фільму. Сама Мішель Єо поділилася своєю реакцією на оголошення:

«Я дуже рада повернутися до своєї родини із «Зоряного шляху» та до ролі, яку я так довго любила. Секція 31 близька і дорога моєму серцю з того часу, як я почала грати Філіппу, коли почалося це нове золоте століття Star Trek. Побачити, як вона, нарешті, зустріла свій момент – здійснена мрія, яка показала мені як важливо ніколи не здаватися. Нам не терпиться поділитися тим, що на вас чекає, а доти: живіть довго і процвітайте (якщо тільки імператор Джорджиу не прийме іншого рішення)!»

Концепція Секції 31, галактичної розвідувальної та силової організації, була введена досить давно, а саме, 1998 року, в епізоді «Інквізиція» шостого сезону серіалу «Зоряний шлях: Глибокий космос 9». Хоча деякі називають організацію аналогом ЦРУ, це не зовсім правильно, тому що ЦРУ все ж підкоряється законам та керівництву США.

У серії епізодів Deep Space Nine з’ясувалося, що Секція 31 була незалежною організацією без нагляду. Її творці вважали, що Федерація повинна мати можливість брудної гри, щоб вижити, насамперед у відношенні розвідок ворожих цивілізацій: Тал Шиар ромуланців або Обсидіанового Ордену кардасіанців. Цінності та закони Об’єднаної Федерації Планет, однак, протилежні такому підходу.

З того часу Секція 31 згадувалася в багатьох інших епізодах, включаючи кілька серій «Зоряний шлях: Ентерпрайз», фільм альтернативної часової шкали «Зоряний шлях: Відплата», мультсеріал «Зоряний шлях: Нижні палуби» та численні згадки у «Діскавері».

Курс Excel для бізнесу
Весь функціонал Excel на просунутому рівні. Без сліз
Без сліз? Хочу!
Star Trek Зоряний Шлях Звездный путь
Капітан Філіппа Джорджиу

Анонсований фільм примітний тим, що майже напевно не буде пов’язаний з альтернативною трилогією Джей Джей Абрамса та поверне глядача у звичайну часову лінію. Але у Star Trek можливий будь-який поворот подій.

Star Trek Зоряний Шлях Звездный путь
Імператор Філіппа Джорджиу

У «Зоряному шляху: Дискавері» спочатку Джорджиу було показано у ролі легендарного капітана Зоряного флоту. Однак незабаром у шоу було представлено версію того ж персонажа в альтернативній реальності з іншими мотивами та на іншому тлі. Ця Джорджиу згодом увійшла до того ж всесвіту, що й більшість оригінальних телевізійних серіалів Star Trek.

Star Trek Зоряний Шлях Звездный путь
Філіппа Джорджиу у складі Секції 31

В описі нового фільму йдеться про те, що він покаже частину кар’єри Джорджіу в Секції 31, коли вона «зіткнеться з гріхами свого минулого». Спродюсований CBS Studios, фільм буде написаний Крейгом Суїні («4400», «Медіум», «Елементарно», «Зоряний шлях: Дискавері») та режисером Олатунде Осунсанмі («Легенди завтрашнього дня», «Готем», «Колонія», «Зоряний шлях: Дискавері»).

Всі повнометражні фільми Star Trek тепер доступні в 4K HDR — Paramount випустила на Blu-ray фільми «Наступного покоління»

Джерело: Ars Technica


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: