Новини

Порівнюємо ціни iPhone 14 у 37 країнах — найдорожче нові смартфони Apple обійдуться в Туреччині (від $1700 до $3150)

Порівнюємо ціни iPhone 14 у 37 країнах — найдорожче нові смартфони Apple обійдуться в Туреччині (від $1700 до $3150)

Сайт nukeni показав ціни в доларах США iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max у 37 найбільших країнах. Дані відсортовані у зростаючому порядку ціни, моделі та місткості накопичувача пристрою.

Apple iPhone 14

Дані про ціни iPhone 14 взяті з офіційного веб-сайту Apple у кожній із країн. Якщо ціна на сайті не включала податкового збору, автор зведеної таблиці вираховував ціну з його урахуванням, користуючись даними з відкритих джерел – корекція була проведена для США та Канади. У цих двох країнах діють різні податкові ставки залежно від того, де відбувається покупка, тому в таблиці представлено дві ціни – для найнижчої та найвищої ставки.

Найдешевші iPhone 14 продаються у США – молодшу модель можна купити за $829. А в Туреччині за нього ж доведеться заплатити еквівалент $1700. Ця країна, що зазнає найсильнішої інфляції, змістила з п’єдесталу Бразилію ($1400) – традиційно найдорожчими iPhone були там.

Курс
Frontend розробка
Заробляйте від $1800 вже через два роки і навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend розробка

В офіційних магазинах Apple ціни вказані у національній валюті. Залежно від курсу може змінюватись актуальна вартість у доларах у поточний момент. Відображення таблиці в інших валютах можна побачити на сайті першоджерела.

Apple підвищила ціну iPhone 14 на всіх ключових ринках, окрім США та Китаю

 


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: