
Укрзалізниця запустила бета-версію оновленого сайту для купівлі залізничних квитків — із розширеним та зручнішим функціоналом.
Серед іншого доступні верифікація акаунту через Дія.Підпис, а також придбання квитків у жіночі купе та на рейси до Польщі й Австрії. Нижче перелік усіх нових функцій:
- купівля квитків на будь-який поїзд;
- у тому числі квитки на поїзди Київ — Варшава та Київ — Відень після верифікації акаунту через Дія.Підпис;
- повернення квитків на міжнародні рейси;
- придбання квитків у жіночі купе;
- безготівкова оплата квитків за допомогою Apple Pay та Google Pay та тощо.
Оновлений вебсайт доступний за посиланням, перехід на нього відбуватиметься поступово — для зручності всіх користувачів.
У квітні Укрзалізниця після тестування відкрила доступ до моніторингу квитків з можливістю автовикупу через застосунок, а за місяць до цього запустила онлайн-продаж квитків до Австрії та Угорщини.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: