Новини Пристрої 05.03.2024 о 12:47 comment views icon

Apple анонсувала нові силіконові чохли MagSafe для iPhone та ремінці для Apple Watch в нових кольорах

author avatar

Юрій Орос

Автор новин

Apple анонсувала нові силіконові чохли MagSafe для iPhone та ремінці для Apple Watch в нових кольорах

Після оновлених ноутбуків MacBook Air з процесорами M3 Apple анонсувала нові кольорові варіанти силіконових чохлів для iPhone із MagSafe та ремінців для Apple Watch. Силіконовий чохол MagSafe тепер доступний також у м’ятному, сонячному, блакитному та рожевому кольорах за $49.

Ремінці для Apple Watch також отримали нові кольори. Sport Loops тепер доступні у м’ятному та блакитному кольорах. Ремінці Sport Bands — у м’ятному, сонячному та світло-блакитному кольорах.

Плетений ремінець Solo Loop отримав кольори Sunshine, Light Blue та Raspberry, а ремінець Solo Loop тепер доступний у рожевому, м’ятному та океанському блакитному кольорах. Всі ці ремінці для Apple Watch вже доступні на сайті Apple.


Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: