Новини

EA об’єдналася з Marvel для розробки «щонайменше трьох» нових ігор

EA об’єдналася з Marvel для розробки «щонайменше трьох» нових ігор

Компанії EA та Marvel анонсували спільну розробку «щонайменше трьох» нових пригодницьких ігор для консолей та ПК. Перша з них вже перебуває у процесі розробки. Йдеться про анонсовану раніше гру Iron Man від Motive Studio.

«Кожна з цих ігор буде власною оригінальною історією, дія якої розгортається у всесвіті Marvel», — повідомила EA.

На жаль, EA і Marvel не поділилися будь-якими подробицями про майбутні ігри. На цей час не відомо, яким супергероям вони будуть присвячені, і в які терміни можуть бути представлені.

Ймовірно, очікування буде тривалим. Виконавчий віцепрезидент Marvel Games Джей Онг зазначив, що команда Motive Studio «приступає до роботи» над грою Iron Man і «ми не можемо дочекатися, коли гравці дізнаються більше у далекому майбутньому». Якщо подробиці про один анонсований проєкт з’являться в «далекому майбутньому», може пройти дуже багато часу, перш ніж оприлюднять будь-які відомості про неанонсовані ігри.

Раніше цього року EA і Disney анонсували співпрацю щодо розробки трьох ігор у всесвіті Star Wars. Одна з ігор, що у розробці, є продовженням Star Wars Jedi: Fallen Order під назвою Star Wars Jedi: Survivor.

Курс
ПОБУДОВА БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Навчіться впроваджувати бізнес-процеси відповідно до нових цілей компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
build

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: