Новини

Samsung Galaxy S23 Ultra отримає батарею ємністю 5000 мА·год – ще одне фотопідтвердження

Samsung Galaxy S23 Ultra отримає батарею ємністю 5000 мА·год – ще одне фотопідтвердження

Попередній витік передбачав, що Galaxy S23 Ultra матиме акумулятор місткістю 5000 мАг. У це неважко повірити, враховуючи, що бренд запропонував однакову ємність батареї для Galaxy S21 Ultra та Galaxy S22 Ultra. Однак не було жодних доказів, які б підтверджували це. Але сьогодні з’явилося можливе зображення батареї Galaxy S23 Ultra.

Відомий інформатор Ice Universe (@universeice) стверджує, що акумулятор на фото належить Galaxy S23 Ultra. Хоча у тексті на акумуляторі не згадується його місткість, інсайдер каже, що це пристрій місткістю 5000 мАг, як в попередника цього телефону. Зображення виглядає так, ніби воно було взято з бази даних сертифікації, що також свідчить про те, що запуск серії Galaxy S23 йде за планом.

Samsung Galaxy S23

Витік, що з’явився минулого місяця, показав, що Galaxy S23 Ultra підтримуватиме зарядку потужністю 25 Вт. Це нижче 45 Вт, які підтримує Galaxy S22 Ultra. Однак Samsung зазвичай використовує зарядний пристрій потужністю 25 Вт у процесі сертифікації, навіть якщо його телефони підтримують велику потужність. Залишається сподіватися на потужніший зарядний пристрій у комплекті смартфона.

Курс
EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ
Опануйте Excel усього за 1,5 місяця і підвищуйте ефективність бізнес-процесів у себе в компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
exel

Смартфони Samsung Galaxy S23, ймовірно, отримають камеру без виступу, а топовій версії Galaxy S23 Ultra приписують 200-мегапіксельний сенсор

Джерело: SamMobile


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: