Новини Технології 03.05.2022 о 15:41

США виділили $3,1 млрд на стимулювання виробництва акумуляторів для електромобілів та компонентів до них

Максим Григор'єв

Автор новин

Адміністрація президента США оголосила про запуск програми збільшення виробництва акумуляторів у рамках переходу від бензинових автомобілів до електромобілів. На це виділили $3,1 млрд.

Міністерства енергетики витратить ці кошти на виділення грантів для створення або розширення виробництва акумуляторів та компонентів до них, а також будівництво підприємств із їхнього перероблювання. Гранти передбачені законом про інфраструктуру, загальний бюджет якого становитиме $1 трлн, у тому числі понад $7 млрд. на створення ланцюжка постачання акумуляторів.

Перший крок з електрифікації авто було зроблено у квітні, коли Байден схвалив Закон про оборонне виробництво для стимулювання видобутку корисних копалин. Закон передбачає створення автоакумуляторів та центрів довготривалого зберігання енергії, що дозволить компаніям отримувати фінансування з видобутку сировини для виробництва електромобілів, наприклад, літію, нікелю, кобальту, графіту та марганцю.

«Ці батареї, виготовлені в Америці, допоможуть скоротити викиди та створити можливості по всій країні».

Джина Маккарті, радник Білого дому за кліматом

До 2030 року Білий дім планує збільшення продажів електромобілів у США на 50%, а для цього створять мережу зарядних станцій та запровадять податкові пільги для покупців електрокарів. В Адміністрації президента замінять федеральний парк із 600 тис. автомобілів на електроаналоги до 2035 року.

На цей час США лише третій за величиною ринок електромобілів у світі. На першому місці – Китай, а на другому – Європа. Як повідомляє Canalys, у США минулого року лише 4% нових автомобілів були електричними.

Джо Байден: К 2030 году продажи электромобилей в США должны составлять не менее 50% от всех проданных новых автомобилей


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: