Новини WTF 14.02.2023 о 09:59 comment views icon

Twitter відтепер показує усі публікації Ілона Маска — навіть тим, хто на нього не підписаний

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Схоже Маск знайшов спосіб як розв’язати проблему із падінням охоплень — просто додавати усі свої нові пости в стрічку користувачів, попри алгоритми Twitter.

Оновлено [12:54]: Маск підтвердив “дивні” рекомендації в Twitter, повідомивши, що “оновлюється алгоритм”. 

Журналісти The Verge стверджують, що з понеділка стрічка “Для вас” переповнена публікаціями та відповідями Маска.

Я нарахувала щонайменше 7 публікацій від нього у своїй стрічці, до того ж мені показали кілька його відповідей. Усі пости відобразилися зверху, і лише потім мені показали твіти моїх друзів. 

Онлайн-курс "B2B-продажі" від Laba.
Розробіть ефективну стратегію B2B-продажів за 11 занять: від воронки до партнерської програми.Лектор курсу — засновник консалтингової компанії, який має 15 років досвіду в продажах.
Дізнатись більше

Видання стверджує, що така ситуація виникла й у тих, хто не підписаний на Ілона Маска.  

Таке “оновлення” сталося лише за кілька днів після того, як Маск поскаржився, що у нього “впали” охоплення, та звільнив через це провідного інженера. Повідомлялось, що внутрішні дані Twitter свідчать про те, що акаунт Ілона досяг піка популярності у пошукових рейтингах у квітні 2022 року, і з того часу увага до нього значно знизилась. Алгоритми соцмережі, як доводили інженери, до цього не були причетні. 

Минулими вихідними Маск зазначав, що Twitter вніс “певні зміни”, щоб розв’язати проблему із “видимістю”. Гендиректор соцмережі скаржився, що 95% його твітів не доходять до аудиторії. 

Онлайн-курс "B2B-продажі" від Laba.
Розробіть ефективну стратегію B2B-продажів за 11 занять: від воронки до партнерської програми.Лектор курсу — засновник консалтингової компанії, який має 15 років досвіду в продажах.
Дізнатись більше

Не ясно, чи це пов’язано зі стрічкою, переповненою Маском, але сподіваємося, що Twitter скоро виправить цю проблему. Якщо, звичайно, нова вказівка гендиректора — це не “дістати перегляди за будь-яку ціну”.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: