Новини Крипто 04.12.2025 comment views icon

ЗМІ: Sony створює власну криптовалюту для оплати підписок та ігор PlayStation

author avatar

Маргарита Юзяк

Авторка новин

ЗМІ: Sony створює власну криптовалюту для оплати підписок та ігор PlayStation
Sony PS5 / Depositphotos

ЗМІ пишуть, що Sony готує власний стейблкоїн для оплати ігор, підписок та іншого цифрового контенту, зокрема в екосистемі PlayStation.

Японське видання Nikkei зазначає, що токен буде привʼязаний до долара США та має запуститися наступного року. Ініціатива розвивається паралельно із заявкою Sony Bank, поданою в жовтні на отримання банківської ліцензії в США. Якщо її схвалять, дочірня компанія Connectia Trust зможе проводити операції, повʼязані з криптовалютою. Це відкриє шлях до запуску власного стейблкоїна та платежів у форматі Web3Новий формат інтернету, де сервіси працюють на блокчейні й користувачі самі контролюють свої дані та гроші.. Попри спротив частини американських банківських асоціацій, які вказують на регуляторні ризики, процес розгляду триває.

Такі спроби для Sony вже не перші. Компанія створила власну Ethereum L2-мережу Soneium, подавала патенти на використання NFT у внутрішньоігрових предметах та зареєструвала систему відстеження цифрових активів. Decrypt вказує, що всі ключові ігрові проєкти Sony традиційно пов’язані з брендом PlayStation, навіть якщо у звіті Nikkei про PS прямо не згадувалося.

За даними ЗМІ, Sony планує використати стейблкоїн у своїх іграх, сервісах передплати, цифрових колекційних предметах та аніме-сервісах. Технічною підтримкою займається компанія Bastion, яка відповідає за інфраструктуру токена. Основна ідея проста: менші комісії та швидші транзакції порівняно з оплатою карткою.

Втім головним викликом лишається регуляторна частина. У США стейблкоїни підпадають під дію GENIUS Act, тобто перший закон, що встановлює чіткі правила їхнього випуску. Він вимагає прозорості, фінансової безпеки та захисту від відмивання грошей. Тож Sony ще має пройти всі перевірки й узгодження. Якщо компанія зможе виконати ці умови без юридичних проблем, її стейблкоїн може стати новим способом оплати ігор та сервісів від PlayStation Store до Crunchyroll.

Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: