Новости Софт 26.10.2021 в 09:39 comment views icon

Apple випустила macOS Monterey та iOS 15.1

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Ввечері 25 жовтня Apple, як і планувала, випустила оновлення macOS Monterey для комп’ютерів Mac.

macOS Monterey — новітня версія ОС Apple для комп’ютерів Mac. Її анонсували разом з iOS 15, iPadOS 15 і watchOS 8 на червневій конференції розробників WWDC21. З липня macOS Monterey перебувала на етапі бета-тесту, а 25 жовтня відбувся реліз фінальної версії оновлення і воно стало доступне для широкого загалу.

Які моделі ПК Mac підтримують macOS Monterey

Одне з найбільших нововведень macOS Monterey — функція Universal Control, яка дозволить працювати одночасно з iPad і Mac з одним набором клавіатури та миші — якщо розташувати пристрої поруч один з одним, то курсор буде автоматично перескакувати на планшет (і навпаки, на ПК). Таким же чином можна перетягувати файли без необхідності додаткового налаштування (пристрої самі розуміють, коли потрібно працювати в парі). Та на жаль вона, як і підтримка SharePlay, затримається — на релізі обох функцій не буде, їх обіцяють додати в одному з майбутніх оновлень цієї осені.

В macOS Monterey з’явилась можливість керувати трьома пристроями одночасно з тачпада одного макбука. Серед інших нововведень macOS Monterey — нова система оповіщень з рекомендаціями про відключення нецікавих повідомлень, застосунок Shortcuts (швидкі сценарії з послідовності дій для щоденних завдань), редизайн Safari (оновлена стартова сторінка і підтримка розширень), підтримка AirPlay та просторового аудіо, а також оновлені iMessage, Focus і Нотатки.

Разом з macOS Monterey вийшла фінальна версія оновлення iOS 15.1, яка включає згадану функцію SharePlay (вона призначена для спільного перегляду фільмів, прослуховування музики та обміну зображеннями робочих столів), режим ProRes-відео на iPhone 13 Pro і Pro Max, окремий перемикач режиму макро на iPhone 13 та підтримку QR-кодів вакцинації у додатку Wallet.

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: