Новини Софт 30.03.2023 о 19:12

Ілон Маск обійшов Барака Обаму і тепер має найбільше підписників у Twitter — за 5 років його аудиторія зросла з 18 млн до 133 млн

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Ілон Маск захопив Twitter у всіх можливих сенсах.

Курс
POWER BI
Вивчайте Power BI для аналізу даних та досягнення успіху вашого бізнесу!
Дізнатись про курс
pic

Мільярдер придбав Twitter та став генеральним директором компанії у жовтні 2022 року, а відтепер очолює соцмережу і як найпопулярніший її користувач. 

Експрезидент США Барак Обама, мабуть, найдовше обіймав перше місце у рейтингу Twitter із 133 042 105 фоловерами. Сьогодні Маск перевершив цей рекорд, зібравши 133 044 709 прихильників.

Обама стежить за понад 500 тисячами акаунтів у соцмережі, тоді як Маска цікавлять лише 186 користувачів Twitter. Обидва облікові записи дуже контрастні – Ілон, який став ще активнішим у соцмережі після її придбання, здебільшого публікує меми та висловлює суперечливі думки, тоді як пости 44-го президента США мають виважений та більш офіційний тон.

Обидва акаунти збирають мільйони переглядів на публікаціях, хоча Маск отримує більше реакцій та відповідей. Решта лідерів за підписками у соцмережі – Джастін Бібер, Кеті Перрі та Ріанна займають третє, четверте та п’яте місця відповідно.

Дехто вже привітав Маска з досягненнями, інші навпаки розкритикували – саркастично припускаючи, що він мав «купити Twitter, аби стати обліковим записом із найбільшою кількістю читачів».

Курс
Стратегічний маркетинг
Ти нарешті продаси на співбесіді ручку… і стілець… і стіл
Хочу на курс
pic

Деякі зміни у соцмережі дійсно сприятимуть тому, що більшу кількість показів у стрічці «Для вас» отримають пріоритетні користувачі й, звичайно, сам Маск – із 15 квітня покази будуть доступні лише для верифікованих акаунтів (із золотими, сірими чи синіми галочками). 

Ілон Маск має вже понад 100 мільйонів підписників у Twitter — близько 20 млн додалося після підписання угоди про купівлю соцмережі


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: