Новини

Death Stranding тимчасово роздають безплатно у Epic Games Store

Death Stranding тимчасово роздають безплатно у Epic Games Store

Напередодні Нового року сервіс цифрової дистрибуції Epic Games Store вирішив порадувати користувачів і в рамках безплатної роздачі ігор дозволяє отримати Death Stranding, що відзначена свого часу званням «Вибір редакції ITC».

Death Stranding – це гра в жанрі action із відкритим світом, створена студією Kojima Productions. Дія гри відбувається в постпостакаліптичному майбутньому на території колишніх США, зруйнованих вторгненням примарних істот з іншого світу. Гравець у ролі постапокаліптичного кур’єра має перетнути континент і зв’язати один з одним ізольовані поселення. Гра пропонує пророблену механіку переміщення по перетнутій місцевості та елементи асинхронної багатокористувацької гри.

Спочатку Epic Games Store роздавали режисерську версію гри – Death Stranding: Director’s Cut. Однак невдовзі після початку роздачі версія змінилася на звичайну. Зважаючи на все, роздача режисерської версії стала наслідком помилки, і коли це помітили, перейшли на правильну версію гри. Також після початку роздачі гри у користувачів Epic Games Store виникли проблеми з авторизацією у сервісі.

Курс
МЕНЕДЖЕР ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ
Ставайте затребуваним фахівцем та отримуйте свій офер мрії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
manager

Отримати безплатно Death Stranding можна за адресою в магазині Epic Games Store. Також пропонуємо ознайомитися з оглядом Death Stranding та Death Stranding: Director’s Cut у наших попередніх матеріалах.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: