Новини Пристрої 18.05.2023 о 19:01

Beepberry — кишеньковий комп’ютер «‎для хакерів» із клавіатурою Blackberry, розроблений засновником Pebble

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Beepberry призначений для запуску месенджера Beeper, однак його легко можна зламати й адаптувати під інші цілі.

Курс
Excel для бізнесу
Весь функціонал Excel на просунутому рівні. Без сліз
Без сліз? Хочу!
pic

Засновник смартгодинників Pebble та співзасновник Beeper Ерік Міговськи представив свою нову розробку – нестандартний кишеньковий комп’ютер, який поєднує клавіатуру Raspberry Pi Zero W та екран SHARP 400 x 240 «Memory LCD».

В основному він призначений для запуску Beeper – універсальної хакерської програми для обміну повідомленнями, яка об’єднує багато служб: від WhatsApp до iMessage (за допомогою зламаного iPhone) в одному місці. Однак Міговськи також описує пристрій як «портативний комп’ютер для хакерів».

На YouTube наведено кілька прикладів того, до якої роботи можна адаптувати Beepberry – включно з перевіркою погоди, грою в Ascii Star Wars, переглядом Reddit і запуском клієнта Gomuks Matrix.

Курс Управління командою в бізнесі.
Щоби бути лідером, треба думати, як лідер.
Хочу на курс

У комплекті до пристрою, який обійдеться у $79, йдуть кріпильні болти та акумулятор на 2000 мА·г, порт USB-C, світлодіод RGB, бічна кнопка, вимикач живлення, а також інтерфейс вводу-виводу загального призначення (GPIO). За $99 можна отримати набір Beepberry з попередньо встановленим Pi Zero W, або самостійно взяти інший одноплатний комп’ютерний чип, як-от Radxa Zero або MQ-Pro.

Специфікації Beepberry
Специфікації Beepberry

На жаль, пристрою не вистачає апаратного забезпечення для підключення до мобільних даних. Програмне забезпечення та мікропрограму для Beepberry можна завантажити через інтернет. Є навіть ПЗ для 3D-друку, з якого можна почати, і окрема спільнота в Discord, присвячена цій темі.

Для оформлення замовлення необхідно заповнити форму програми раннього доступу – і поки у продаж надійшли лише 50 пристроїв.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: