Новини Новини 17.06.2022 о 11:14 comment views icon

Capcom розробляє продовження Dragon’s Dogma на рушії RE Engine

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Capcom провела невеличку презентацію на честь десятиліття Dragon Dogma, під час якої геймдиректор Хідеакі Іцуно підтвердив розробку продовження фентезійного рольового екшену з відкритим світом.

Поки що офіційних подробиць небагато. Відомо, що сиквел називатиметься Dragon’s Dogma 2 та розроблюється на власному рушії RE Engine, який використовувався для багатьох останніх ігор студії, включаючи Devil May Cry 5, Resident Evil: Village та Monster Hunter Rise. Над грою працюють кілька ветеранів студії та сам Хідеакі Іцуно, який анонсував сиквел в кінці відео, озираючись на створення оригінальної Dragon’s Dogma. У тизері, окрім назви, можна також побачити логотип гри.

Останні кілька тижнів виявилися досить напруженими для Capcom і сьогоднішній анонс Dragon’s Dogma 2 доповнює все те, що студія вже встигла анонсувати — зокрема, ми дізналися немало подробиць щодо Street Fighter 6, а також про сюжетне доповнення та перевидання Resident Evil: Village, серед інших цікавих анонсів Capcom Showcase 2022.

Анонс Dragon’s Dogma 2 не випадково відбувся саме тоді, коли проходила святкова презентація Square Enix до 25-річчя Final Fantasy VII — під час стріму анонсували, серед іншого, реліз Final Fantasy VII Remake в Steam 17 червня та ремастер Crisis Core: Final Fantasy VII, який вийде взимку на ПК та консолях.

Психологічний профорієнтаційний тест для IT-фахівців від Ithillel.
Пройдіть психологічний профорієнтаційний тест для IT-фахівців щоб дізнатися ваші сильні сторони, вподобання і інтереси і з'ясувати, яка IT-спеціальність вам підходить.
Пройти тест

Capcom також тимчасово знизила ціни на Dragon Dogma: Dark Arisen на ПК, Xbox One, PS4 і Nintendo Switch — спецпропозиція діятиме до 23 червня.

Dragon’s Dogma вийшла у 2012 році на PS3 та Xbox 360, а у 2016-му гру портували на ПК. Після виходу гра отримала широке визнання критиків та гравців. У вересні 2020 року на Netflix вийшов аніме-серіал за Dragon’s Dogma — критикам він в цілому сподобався (на Rotten Tomatoes у нього 83% «свіжості»), а от відгуки глядачів були змішаними.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: