Новини Кіно 27.11.2024 о 22:35 comment views icon

Українські військові отримали «гострі картузи» з автографом Кілліана Мерфі

author avatar

Андрій Русанов

Автор сайту

Українські військові отримали «гострі картузи» з автографом Кілліана Мерфі

Однойменний підрозділ з Харкова тепер має картузи від Стівена Найта, сценариста серіалу «Гострі картузи» з підписом виконавця головної ролі Кілліаном Мерфі.

Про це розповів харківському виданню «Об’єктив» волонтер і доброволець Артем Фісун, який підтримує підрозділ «Гострі картузи». Він розповів історію цього незвичайного подарунка. Під час наступу російських окупантів на Вовчанськ військові брали участь в обороні. У той час журналісти BBC знімали сюжет про підрозділ, який називається на честь британського серіалу. Тоді українські «Гострі картузи» підписали власні картузи для Кілліана Мерфі, який грає Томаса Шелбі. Актор отримав подарунок: один з картузів він залишив собі, а другий підписав та відправив назад у відповідь.

Після цього з харківськими «Гострими картузами» зв’язався сценарист Стівен Найт. Він подарував військовим три десятки картузів Garrison Tailors, офіційного дизайнера костюмів серіалу. Командир підрозділу каже, що подарунок був дуже несподіваним і приємним, він підняв дух бійців. Вони зробили фотосесію з подарунком у Харкові, її опублікував у Facebook один з учасників підрозділу, Ярослав Чиженко.

Українські військові отримали «гострі картузи» з автографом Кілліана Мерфі

Приязні відносини захисників України з учасниками серіалу напевно не сподобаються росіянам, які теж його дивилися. Це було б гарним доповненням до істерики, яка триває у росії у зв’язку з успіхом S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl.

Нові кадри фільму «Гострі картузи» — перший погляд на Ребеку Фергюсон та «скривавленого» Кілліана Мерфі


Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: